Menu
Terug

Campagnolo Scirocco DB Racefiets Wielen

Campagnolo Scirocco DB Racefiets Wielen
2 reviews
Ik ben op zoek naar een
Bodytype
Selecteer: Bodytype
om de voorraad te zien
Vanaf 379,95 159,05 korting
Selecteer een uitvoering om de voorraad te zien
Selecteer een uitvoering om de winkelvoorraad te zien

  • Voor 22:00 besteld, morgen in huis
  • Online besteld, gratis bezorgd

mantel-customer-service

Stel een vraag over dit product

Mail de klantenservice

Plus- & minpunten

Plus- & minpunten

  • Een geweldig mooie look voor een betaalbare instapmodel wielset.
  • De 19 mm interne velgbreedte maakt het mogelijk om buitenbanden te rijden van 23 tot 32 mm. De brede banden zorgen voor meer comfort en een lage rolweerstand.
  • Het G3 spaakpatroon bespaart gewicht door het gebruik van minder spaken en zorgt voor een betere krachtoverbrenging.
  • Het 2-Way Fit velgprofiel maakt het mogelijk om zowel tubeless als met vouwbanden en binnenbanden te rijden.
  • Goede mix tussen aerodynamica, stijfheid en comfort.
  • Met net onder de 1800 gram geen lichte wielset, maar wel in deze prijsklasse.
Lees wat onze klanten zeggen over dit product

Specificaties

Specificaties

Merk
Campagnolo
Ik ben op zoek naar een
Wielset
Door Mantel geadviseerde bandbreedte
25 t/m 28 mm
Materiaal velg
Aluminium
Eigenschap(pen) wielen
Degelijke vervangingswielen
Velghoogte
33 mm
Type rem
Schijfrem - Centerlock
Bandtype
Vouwband
Inbouwbreedte achternaaf
142 x 12 mm steekas
Alle specificaties

Beschrijving

Beschrijving

Campagnolo Scirocco DB racefiets wielen zijn een van de mooiste betaalbare vervangingswielen voor je racefiets. De Sirocco DB is opgebouwd vanuit een brede velg met een interne velgbreedte van 19mm.

Hierdoor kunnen er op deze Campagnolo Scirocco DB fietswielen bredere banden van 25mm of breder gemonteerd worden. Dit zorgt voor een stabieler gevoel, meer controle en een verhoogd comfort op de fiets.

Technologie

Extra stijfheid door straight-pull spaken
Deze Campagnolo Scirocco DB racefiets wielen hebben straight-pull spaken. Dit betekent dat de spaken een rechte verbinding hebben met de naaf. Dit is anders dan de J-bend spaken die je vaak op de wielen van racefietsen, maar ook bij stadsfietsen tegen komt. Deze spaken hebben namelijk een gebogen verbinding met de naaf.
Dankzij de velghoogte van 33 mm zijn de straight-pull spaken korter ten opzichte van een lage velg en ontstaat er meer stijfheid in het wiel. De straight-pull spaken hebben in tegenstelling tot de J-bend spaken minder kans op spaakbreuken. Het G3 spaakpatroon, waarbij de spaken gegroepeerd worden per 3 spaken, zorgt voor meer stijfheid en een betere krachtoverbrenging.

G3 spaakgeometrie
Campagnolo heeft een spaakpatroon bedacht dat, in vergelijking met een traditioneel gespaakt wiel, het mogelijk maakt om de energieoverdracht te verbeteren en de belasting van de spaken aan de rechterzijde te verminderen. Dit wordt bereikt in de G3 spaakgeometrie met aan de rechterkant het dubbele aantal spaken van de linkerkant voor meer zijdelingse stijfheid.

2-Way Fit
Daarnaast zijn deze wielen dankzij het 2-Way Fit velgprofiel ook tubeless te maken. Maar het 2-Way Fit velgprofiel is, zoals de naam al doet vermoeden, een technologie voor zowel clincher als tubeless banden. Het tubeless rijden heeft tal van voordelen zoals een verlaagde rolweerstand, meer rijcomfort en verbeterde grip. Het belangrijkste voordeel van tubeless rijden is dat je kan blijven fietsen wanneer je lek rijdt. De vloeibare latex vult het gaatje in de band binnen enkele seconden op.

Compatibiliteit

Te gebruiken i.c.m. Shimano 9-11 speed body en een Campagnolo 9-12 speed body

Standaard meegeleverd

• Campagnolo Scirocco DB wielset
• 44 mm tubeless ventielen
• Handleiding

Montage

• Cassettesleutel Shimano of Campagnolo
• (Eventueel momentsleutel)

Een cassette op een wiel monteren is eenvoudig als je het juiste gereedschap tot je beschikking hebt. Wanneer je een cassettesleutel met Shimano passing aanschaft kun je zowel de Shimano als de Sram cassette op je achterwiel monteren. Let op! Voor een Campagnolo cassette heb je de sleutel met Campagnolo passing nodig. Heb je een Shimano 9/10-speed cassette dan schuif je eerst de meegeleverde spacer over de body heen. Vervolgens plaats je de cassette op de body. Dit kan maar op één manier door de passing welke deze body heeft. Als laatste draai je de sluitring er netjes recht op met de hand en vervolgens draai je hem aan met de cassettesleutel. Vast is vast is de regel maar indien je wilt kun je dit ook met een momentsleutel doen.

De werkwijze om je wielen tubeless te maken kun je het beste even bekijken in onze blog op de website : Hoe monteer ik een tubeless band op mijn racefiets?

Gebruikerstips

• Let bij het monteren van de buitenbanden op de rijrichting.
• Vergeet bij Shimano 9/10-speed niet de spacer als eerste te monteren voordat je de cassette gaat plaatsen.
• Zorg dat het velglint goed in het velgbed ligt.
• Bij zowel het voorwiel als het achterwiel zit aan de linkerkant een stelschroefje waarmee je de zijdelingse speling kunt afstellen.
Toon meer Toon minder

Lees meer op ons blog

Welke racefiets wielen passen het beste bij mij? [Koopgids]

Lees meer

De juiste bandbreedte - Welke banden passen op de velgen van mijn racefiets?

Lees meer

Reviews

Reviews


5 / 5

Fantastico

- Alex 19 november 2022

Todavia no las he podido usar, pero tienen muy buen acabado y buena calidad.

Plus- & minpunten

Envio muy rapido.
Ruedas con la calidad de Campagnolo.
Tienda 100% Recomendable (repetire)

4 / 5

ein schönes Produkt

- Gerald 18 november 2021

Alles top

Plus- & minpunten

relativ leicht
sehr schön gearbeitet
toller Freilauf
dekor nur aufgeklebt

5

Alex, 19 november 2022

Fantastico

Todavia no las he podido usar, pero tienen muy buen acabado y buena calidad.

  • Envio muy rapido.
  • Ruedas con la calidad de Campagnolo.
  • Tienda 100% Recomendable (repetire)

4

Gerald, 18 november 2021

ein schönes Produkt

Alles top

  • relativ leicht
  • sehr schön gearbeitet
  • toller Freilauf
  • dekor nur aufgeklebt

Aangeraden door de productspecialist

Aangeraden door de productspecialist

Squirt Lube

12,95
Adviesprijs 13,10
Onze keuze voor een kettingwax
Mantels keuze

Vergelijkbare producten

Vergelijkbare producten

Campagnolo Scirocco DB
Campagnolo Scirocco DB
Vanaf 379,95
Huidig product
DT Swiss PR 1600 Spline 32 Disc
DT Swiss PR 1600 Spline 32 Disc
Vanaf 199,-
DT Swiss ER 1600 Spline 32 Disc
DT Swiss ER 1600 Spline 32 Disc
Vanaf 199,-
DT Swiss ER 1600 Spline 23 DB
DT Swiss ER 1600 Spline 23 DB
Vanaf 209,-
Bovenstaande producten vergelijken
Campagnolo Scirocco DB DT Swiss PR 1600 Spline 32 Disc DT Swiss ER 1600 Spline 32 Disc DT Swiss ER 1600 Spline 23 DB
Campagnolo Scirocco DB DT Swiss PR 1600 Spline 32 Disc DT Swiss ER 1600 Spline 32 Disc DT Swiss ER 1600 Spline 23 DB
2 reviews 31 reviews 12 reviews 3 reviews
Ik ben op zoek naar een Wielset Wielset / Voorwiel / Achterwiel Wielset / Voorwiel / Achterwiel Wielset / Voorwiel / Achterwiel
Door Mantel geadviseerde bandbreedte 25 t/m 28 mm 25 t/m 28 mm 28 t/m 32 mm 28 t/m 32 mm
Materiaal velg Aluminium Aluminium Aluminium Aluminium
Eigenschap(pen) wielen Degelijke vervangingswielen Extra Comfortabele wielen / Degelijke vervangingswielen Extra Comfortabele wielen / Degelijke vervangingswielen / Gravel en CX wielen Extra Comfortabele wielen / Degelijke vervangingswielen / Gravel en CX wielen
Velghoogte 33 mm 32 mm 32 mm 23 mm
Bodytype SRAM Race 10/11 speed / Shimano Race HG 9-12 speed / Campagnolo 9-12 speed SRAM Race 10/11 speed / Shimano Race HG 9-12 speed SRAM Race 10/11 speed / Shimano Race HG 9-12 speed SRAM Race 10/11 speed / Shimano Race HG 9-12 speed
Vanaf 379,95 Vanaf 199,- Vanaf 199,- Vanaf 209,-
Huidig product Bekijk product Bekijk product Bekijk product

Alle specificaties

Algemeen

Merk
Campagnolo
Ik ben op zoek naar een
Wielset
Eigenschap(pen) wielen
Degelijke vervangingswielen
Type rem
Schijfrem - Centerlock
Bandtype
Vouwband
Maximaal totaalgewicht
110 kg
Kleur
Zwart
Gewicht fabrikant
1739 gram
Decal kleur
Grijs

Wielen & Banden

Door Mantel geadviseerde bandbreedte
25 t/m 28 mm
Benodigde ventiellengte
> 48 mm

Componenten

Materiaal velg
Aluminium
Type lagers
Industrie
Aantal spaken voorwiel
21
Aantal spaken achterwiel
21
Soort spaak
Straight pull
Materiaal spaak
RVS
Materiaal nippel
Aluminium
Type nippel
Extern

Afmetingen

Velghoogte
33 mm
Inbouwbreedte achternaaf
142 x 12 mm steekas
Inbouwbreedte voornaaf
100 x 12 mm steekas
Velgbreedte (intern)
19 mm
Geschikte bandbreedte
25 mm / 28 mm / 30 mm / 32 mm / 33 mm / 35 mm / 37 mm / 40 mm / 42 mm / 44 mm / 47 mm / 50 mm

Meegeleverd

Remblokken meegeleverd
Nee
Snelspanners meegeleverd
Nee
Wieltassen bijgeleverd
Nee

Overig

Crash replacement
Nee
Uitgebreide garantie
Nee
Garantie
2 jaar
Collectie
2023