AGU Essential II W Fietsbroek
AGU Essential II W Fietsbroek
74,95
40,05 korting
Adviesprijs 115,-
Selecteer een uitvoering om de voorraad te zien
Selecteer een uitvoering om de winkelvoorraad te zien
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis
- Online besteld, gratis bezorgd

Stel een vraag over dit product
Mail de klantenservicePlus- & minpunten
Plus- & minpunten
- Gemaakt van gerecycled materiaal en dus is dit een milieuvriendelijke fietsbroek.
- Voorziet in warmte en comfort op niet al te koude winterse dagen.
- Door de mesh bretels en de siliconen grippers blijft deze wielrenbroek goed zitten.
- De reflecterende details maken je beter zichtbaar in donkere omstandigheden.
- De Green 95 zeem is ideaal voor beginnende en regelmatige fietssters.
- Geen wind- en waterbescherming, waardoor de broek minder geschikt is voor wisselvallig weer.
Specificaties
Specificaties
Merk
|
AGU |
5 - 15 °C | |
Niet waterdicht | |
Nee | |
90-180 minuten | |
Zeem
|
Met Zeem |
Bretels
|
Ja |
Kleur
|
Zwart |
Reflecterende elementen
|
Ja |
Beschrijving
Beschrijving
De AGU Essential II W is een lange fietsbroek voor vrouwen en een goede aanvulling op jouw winterse fietsoutfit. Deze wielrenbroek is vernieuwd ten opzichte van zijn voorganger en nu gemaakt van Green Sphere gerecycled polyester. Een goed isolerend vermogen is van toepassing, waardoor je benen beter warm blijven op koude dagen. De voorkant van deze lange fietsbroek is winddicht en biedt lichte bescherming tegen water. Dankzij de reflecterende elementen ben je beter te zien in donkere omstandigheden. De Green 95 zeem staat garant voor extra comfort tijdens langere ritten.
Op koudere dagen met een gure wind is de AGU Essential II W een goede vriend.
De AGU Essential II W is uitgerust met de Green 95 zeem voor dames. Dit is het instapmodel binnen de zemen-collectie van AGU en een perfecte keuze voor zowel beginnende als regelmatige fietssters. De zeem is gemaakt van sneldrogend en comfortabel schuim, dat een dikte kent van 10 mm. Hierdoor biedt het een goede demping voor vrijwel iedereen. Dankzij de Green 95 zeem is de AGU Essential II W perfect voor ritten die niet langer duren dan twee uur.
Toon meer
Toon minder
Op koudere dagen met een gure wind is de AGU Essential II W een goede vriend.
Technologie
Green 95 dameszeemDe AGU Essential II W is uitgerust met de Green 95 zeem voor dames. Dit is het instapmodel binnen de zemen-collectie van AGU en een perfecte keuze voor zowel beginnende als regelmatige fietssters. De zeem is gemaakt van sneldrogend en comfortabel schuim, dat een dikte kent van 10 mm. Hierdoor biedt het een goede demping voor vrijwel iedereen. Dankzij de Green 95 zeem is de AGU Essential II W perfect voor ritten die niet langer duren dan twee uur.
Lees meer op ons blog

Winter fietskleding- Welke wielerkleding heb ik nodig bij welke temperatuur? [Koopgids]
Meer lezen
Waar moet je op letten bij het kopen van een fietsbroek? [Koopgids]
Meer lezen
Fietskleding voor beginners – Voor je eerste ritten op de racefiets of mountainbike
Meer lezenVaak samen gekocht
Vaak samen gekocht
Aangeraden door de productspecialist
Aangeraden door de productspecialist
Vergelijkbare producten
Vergelijkbare producten
|
|
|
|
|
AGU Essential II W | Castelli Velocissima DT | AGU Essential II W Tight | Castelli Velocissima Thermal | |
0 reviews | 0 reviews | 0 reviews | 0 reviews | |
Temperatuur | 5 - 15 °C | 5 - 15 °C | 5 - 15 °C | 5 - 15 °C |
Waterdichtheid | Niet waterdicht | Niet waterdicht | Niet waterdicht | Niet waterdicht |
Wat is de breedtemaat van je jeans? | 23 - 25 / 26 - 28 / 29 - 31 / 32 - 34 / 35 - 37 / 38 - 40 | 23 - 25 / 26 - 28 / 29 - 31 / 32 - 34 | 23 - 25 / 26 - 28 / 29 - 31 / 32 - 34 / 35 - 37 / 38 - 40 | 23 - 25 / 26 - 28 / 29 - 31 / 32 - 34 |
Maat (fabrikant) | XS / S / M / L / XL / XXL | S / M / L / XL | XS / S / M / L / XL / XXL | S / M / L / XL |
Windproof | Nee | Nee | Nee | Nee |
Ritduur | 90-180 minuten | 90-180 minuten | 90-180 minuten | 90-180 minuten |
74,95 | 82,95 | Vanaf 54,95 | 74,95 | |
Huidig product | Bekijk product | Bekijk product | Bekijk product |