- Voor 22:00 besteld, morgen in huis
- Gratis bezorging vanaf € 49,-
Stel een vraag over dit product
Mail de klantenservicePlus- & minpunten
Plus- & minpunten
- Je Garmin is makkelijker af te lezen als deze iets van het stuur af staat.
- De out-front mount is aerodynamisch vormgegeven!
- Deze mount is niet geschikt voor de Garmin Edge 1000, Edge 1030 en Edge Explore.
Specificaties
Specificaties
Merk
|
Garmin |
Diameter stuurklem
|
31,8 mm |
Geschikt voor
|
Garmin |
Kleur
|
Zwart |
Geschikt voor Garmin
|
Edge 200 / Edge 500 / Edge 510 / Edge 520 / Edge 520 Plus / Edge 530 / Edge 800 / Edge 810 / Edge 820 / Edge 830 / Edge Touring / Edge Touring Plus / Forerunner 310XT / Forerunner 910XT / Edge 540 / Edge 840 |
Een handige positie voor je Garmin
Met deze Out Front steun kun je je Garmin Edge in plaats van op het stuur, perfect gecentreerd voor het stuur plaatsen. Zo kun je alle gegevens van de Edge overzien zonder dat dit afbreuk doet aan je fietsuitstraling. Deze houder oogt erg mooi en zorgt er voor dat je fietscomputer in een aerodynamische positie voor je stuur zit.
De Edge bevindt zich goed zichtbaar voor je zodat je gemakkelijker en veiliger kunt navigeren. Je kijkt namelijk niet meer op het stuur, maar net ervoor. Dit zorgt ervoor dat je je blik op de weg kunt houden!
Ruimte voor accessoires
Met de Garmin Edge Out-Front mount hoef je slechts maar een klein deel van je stuur op te offeren om je Garmin te monteren. Dit betekent dat je meer ruimte over hebt voor andere accessoires. Deze bevestiging heeft een klein profiel, zodat je naast deze mount ook nog een opzetstuur of lamp kunt monteren. Ideaal dus!
Garmin Edge 500
Garmin Edge 510
Garmin Edge 520
Garmin Edge 520 Plus
Garmin Edge 530
Garmin Edge 540
Garmin Edge 800
Garmin Edge 810
Garmin Edge 820
Garmin Edge 830
Garmin Edge 840
Garmin Edge Touring
Garmin Edge Touring Plus
Garmin Forerunner 910XT
Garmin Forerunner 310XT
Via de Sram Quickview adapter (niet meegeleverd) ook geschikt te maken voor de Garmin Edge 605 en Edge 705. Niet geschikt voor de Edge 1000, 1030 en Edge Explore.
• De Edge Extended Out-front stuurhouder is in tegenstelling tot de naam de kortste van de Garmin Edge stuurhouders. Wel is deze stuurhouder iets hoger gepositioneerd waardoor deze ook geschikt is voor de grotere Edge modellen zoals de Edge Explorer en de Edge 1030 (Plus).
• De Edge Flush Out-front heeft de mogelijkheid om bij een aantal Garmin Edge fietscomputers (530/830/1030) een Garmin Charge Power pack te gebruiken. Die bevestig je aan de onderzijde van de houder. Handig voor ultra lange tochten waarbij je niet regelmatig kan opladen.
• De Edge Out-front mount is een goede degelijke stuurhouder waar geen extra accessoires aan bevestigd kunnen worden.
Verbind al je Garmin apparaten met elkaar met Garmin Connected Bike!
Lees meerReviews
Reviews
Foto's van klanten
Meest recente reviews
5 / 5
Indien nodig , gewoon kopen!
Klopt helemaal met mijn verwachting.
Plus- & minpunten
1 / 5
duur, stevig, maar waardeloos
de bolling van de houder en de schroef zitten aan de kant waar je de GPS er op draait. Daardoor gaat de GPS er maar net in (raakt de schroef; dus zal slijten op den duur), en met de Garmin stootrand om de GPS past het helemaal niet meer.
Plus- & minpunten
5 / 5
Voldoet aan de verwachting
Makkelijke montage. Esthetisch mooi op de fiets
Plus- & minpunten
4 / 5
Goede kwaliteit
Deze houder is waarschijnlijk de beste Garmin-houder op de markt voor sturen met ronde doorsneden. Mijn edge 130 beweegt helemaal niet en is in lijn met het stuur. Ook een mooie standaard om te zien, alleen een beetje duur.
Plus- & minpunten
4 / 5
Strak uiterlijk
Ziet er strak uit op je fiets
1
duur, stevig, maar waardeloos
de bolling van de houder en de schroef zitten aan de kant waar je de GPS er op draait. Daardoor gaat de GPS er maar net in (raakt de schroef; dus zal slijten op den duur), en met de Garmin stootrand om de GPS past het helemaal niet meer.
-
duur
-
past nauwelijks
4
Goede kwaliteit
Deze houder is waarschijnlijk de beste Garmin-houder op de markt voor sturen met ronde doorsneden. Mijn edge 130 beweegt helemaal niet en is in lijn met het stuur. Ook een mooie standaard om te zien, alleen een beetje duur.
-
Stevig
-
Stijlvol
-
Duur
Vaak samen gekocht
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Vergelijkbare producten
Garmin Edge | CloseTheGap HideMyBell Regular2 Mantel Edition | CloseTheGap HideMyBell Regular 2 | K-Edge Garmin Sport | |
63 reviews | 73 reviews | 18 reviews | 2 reviews | |
Diameter stuurklem | 31,8 mm | 31,8 mm | 31,8 mm | 31,8 mm |
Geschikt voor | Garmin | Garmin / Wahoo / Lezyne | Bryton / Garmin / Mio / Polar / Wahoo / Lezyne | Garmin |
Kleur | Zwart | Zwart | Zwart | Zwart |
Geschikt voor Garmin | Edge 200 / Edge 500 / Edge 510 / Edge 520 / Edge 520 Plus / Edge 530 / Edge 800 / Edge 810 / Edge 820 / Edge 830 / Edge Touring / Edge Touring Plus / Forerunner 310XT / Forerunner 910XT / Edge 540 / Edge 840 | Edge 20 / Edge 25 / Edge 500 / Edge 510 / Edge 520 / Edge 520 Plus / Edge 530 / Edge 800 / Edge 810 / Edge 820 / Edge 830 / Edge 540 / Edge 840 | ||
39,99 | Vanaf 38,95 | 39,95 | 35,95 | |
Huidig product | Bekijk product | Bekijk product | Bekijk product |