- Nu besteld, maandag in huis
- Gratis bezorging vanaf € 29,-
- Gratis retourneren
Onze keuze voor een achterspatbord voor aan het zadel
Onze keuze voor een achterspatbord voor aan het zadel
Plus- & minpunten
Plus- & minpunten
- De SKS S-Guard is geschikt voor alle type fietsen, mits ze een zadel met zadelrails hebben.
- Zeer eenvoudige en stevige bevestiging met de mogelijkheid om de S-Guard extra stevig te bevestigen met tiewraps.
- De S-Guard wordt niet geleverd met tie-wraps, maar is desondanks toch relatief stevig te bevestigen.
Specificaties
Specificaties
Merk
|
SKS |
Spatbord gebruik
|
Mountainbike / Cyclocross / Gravelbikes / Racefiets |
Beschrijving
Beschrijving
Eenvoudige montage
Dit spatbordje is gemaakt van een heel zachte kunststof en past op vrijwel elk zadel. Het enige wat je hoeft te doen is de S-Guard opvouwen bij de ingesneden lijnen. Vervolgens hoef je dit dit spatbord van SKS alleen op de zadelrails te plaatsen. Om helemaal zeker te zijn dat de S-Guard niet los kan komen, kan je hem ook vast zetten met tie-wraps. Deze worden helaas niet meegeleverd.
Vijf jaar garantie
Dagelijks worden duizenden spatborden in de productiehallen van SKS Germany geproduceerd. Bij de constructie van een spatborden staan kwaliteit en betrouwbaarheid hoog in het vaandel. De bekwame werknemers van SKS zetten zich naar hartenlust in voor een constante, hoge kwaliteit van de producten. De SKS spatborden staan dan ook garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Mocht er onverhoopt toch iets verkeerd zijn, dan kun je gebruikmaken van SKS' uitstekende garantieregeling. Alle SKS spatborden zijn toegerust met 5 jaar garantie. Daarom is de aanschaf van een SKS spatbord een verbintenis voor het leven. Met deze garantie gaan SKS spatborden een leven lang mee.
Technologie
Materiaal: KunststofKleur: Zwart
Gewicht: 24 gram
Lengte: 290 mm
Lees meer op ons blog
Spatborden voor je racefiets en mountainbike houden jou en je fiets schoon!
Reviews
Reviews
Foto's van klanten
Meest relevante reviews
5 / 5
Top spatbord voor dagelijks gebruik.
Recent een tweede spatbord bijgekocht voor de MTB van de vrouw. Vorig jaar dit produkt in dienst genomen en uiterst tevreden ermee. Na reeds tig alternatieven geprobeerd te hebben uitgekomen bij dit spatbord en hier uiterst tevreden over. Hoewel het materiaal zeer stevig is blijft het toch mooi zijn vorm houden en doet het discreet waar het voor gecreëerd werd : het achterwerk droog en proper houden.
Plus- & minpunten
5 / 5
Schone rug
Ideaal in deze winterse omstandigheden om je rug droog te houden. Diverse geprobeerd, maar deze blijft het beste zitten.
Plus- & minpunten
1 / 5
Mudguard werkt amper
Deze mud guard heeft weinig tot geen impact op de hoeveelheid modder die op de rugzak spat en op hoe droog je achterkant het houdt. Ik merk geen verschil met of ik hem wel of niet draag.
Plus- & minpunten
5 / 5
Doet wat het moet doen
Zowel op de MTB van mijn zoon als op mijn MTB heb ik dat spatbordje gemonteerd. En dat spatbordje doet wat het moet doen. De installatie is wel net iets meer gepruts dan aangegeven. Maar eenmaal het spatbordje hangt, hangt het stevig. De zwarte neutrale kleur is ook mooi meegenomen.
Plus- & minpunten
5 / 5
Fijn ding, stuk beter dan een ass saver
Houdt spatten op mijn rug goed tegen, benen spatten wel nat