Reviews over de
Vittoria Air-Liner Gravel
4 / 5
Goede investering voor weinig geld.
Als je vaak rijd in omstandigheden waar band- of velg-schade een reëel risico is (bijv. ruige trails, gravelroutes met scherpe stenen, of carbon velgen) dan is de Vittoria Air-Liner een zeer slimme investering: het biedt extra veiligheid, bescherming en gemoedsrust.
Plus- & minpunten
5 / 5
Lichtgewicht product van hoge kwaliteit
Eerste test met beschermfoam gemonteerd op een gravelbike. Hoewel het monteren van de band niet zo gemakkelijk is, geeft het product met een beetje geduld een geweldig resultaat. Goede bescherming van de velg bij botsingen. Hiermee kun je de band onderblazen en grip winnen zonder de velg te raken. Relatief licht product.
Plus- & minpunten
5 / 5
Aanbevolen voor grinders
Zeer eenvoudig te installeren, uitstekende montage van een 35C tubeless, het lijkt het carbon te beschermen tegen schokken en stenen. Zo licht dat de acceleratie van de wielen niet noemenswaardig wordt beïnvloed.
Plus- & minpunten
4 / 5
Prima produkt
Air liner geïnstalleerd op mijn 38 mm gravelbanden. Tot nu pas twee ritten mee gemaakt maar die ritten redelijk lomp geprobeerd te fietsen. Takken en stoepranden gewoon maximaal meegepakt. Alles bleef heel
Plus- & minpunten
5 / 5
top spul
goede opvulling en van goed materiaal, gaat lang mee.
Plus- & minpunten
5 / 5
Om altijd met een lekke / kapotte Tubeless band terug naar huis te kunnen fietsen
Deze Air-liners gemonteerd om altijd thuis te kunnen komen bij een niet door saelant gedicht lek welke ook niet te pluggen valt. Ze hebben eenmaal bij een groot door een steen veroorzaakte scheur in de achterband hun nut bewezen en ontspannen met 25 km p/u de laatste 5 km zittend in het zadel terug naar huis te fietsen. Daarna was de Air-liner niet zichtbaar beschadigd en zit na montage van een nieuwe achterband weer op zijn plaats. De Air-liner monteren is eenvoudig en de montage ervaring is vergelijkbaar met die van een licht opgepompte binnenband.