Reviews over de
Trek X-Caliber 9
Foto's van klanten
5 / 5
Superfiets voor een goede prijs!
Mijn zoon is superblij met deze fiets en merkt tijdens de training alleen maar positieve dingen op.
Plus- & minpunten
5 / 5
Niet langer twijfelen over het kopen van deze fiets!
In prijs en kwaliteit een voltreffer en voelt al snel vertrouwd aan. Met deze fiets kan je de volgende stap maken in je ontwikkeling op trails, land- en gravelpaden. De hydraulische schijfremmen zijn perfect en verhogen de veiligheid door lichte bediening.
Plus- & minpunten
5 / 5
Aanrader voor de beginnende fanatiekeling
Heerlijke fiets om mee te crossen. Verstelbaarheid van het zadel is gaaf, werkt makkelijk.
Plus- & minpunten
5 / 5
Volledig ontzorgd
Mijn ervaring is simpel: Mantel doet wat ze beloofd
Plus- & minpunten
5 / 5
Geweldig goeie fiets!!!
Ik heb een Trek X-Caliber 9 2022 besteld, heb het na twee dagen al binnengekregen, de bezorger heeft alles netjes uitgepakt en de rommel mee teruggenomen, erg fijn! De fiets zelf rijd geweldig, echt heel licht van gewicht. Ben er echt super blij mee, echt een aanrader! hartelijk bedankt!
Plus- & minpunten
5 / 5
Heerlijke fiets!
Deze fiets gekocht voor een mooie actieprijs. Kwam voor een Cube maar koos de Trek in ML (ben 1,78m). Wat een heerlijke en gave fiets! Tubeless, mantel vult meteen de banden met latex en zet de voorvork op de juiste druk dus gelijk wegrijden. Ook de versnellingen waren keurig afgesteld. De trek komt met een breed stuur (78 cm) welke je maar eigen wens op maat kunt maken met een pijpensnijder. De dropper zag ik als onnodige luxe maar gebruik hem toch wel regelmatig! De looks zijn fantastisch, beide kleuren zijn erg mooi afgelakt maar oranje knalt er voor mij wel uit. Recon gold vork, en de dropper, xt afmontage met de Slx shifters waren voor mij wel doorslaggevend. Shimano vind ik prettiger schakelen dan Sram, gezien je shifter twee kanten op kan en meerdere verzetten in 1 beweging. De stuurpen stond omhoog, deze heb ik omgedraaid om het stuur iets aggresiever te kunnen zetten.
Plus- & minpunten
5 / 5
prima fiets
Hard fietsen uit de benen, fiets werkt goed mee.
Plus- & minpunten
5 / 5
Kwaliteit voor een betaalbare prijs.
Ruime keuze en je kunt in de winkel proefrijden. De fiets kon meteen afleveringsklaar gemaakt worden. Vriendelijk en behulpzaam personeel. Ik kon de fiets dezelfde middag nog mee naar huis nemen.
Plus- & minpunten
5 / 5
Goede fiets. Montage door schouw kon beter
De fiets is goed. Het is mijn eerste MTB en ik heb er echt plezier van. Hij rijdt erg licht en snel. Ik heb de standaardband vervangen door een smallere. Klachten. De sealent die normaal bij de fiets wordt geleverd is niet naar de ke gestuurd en ook niet in de banden gedaan.
Plus- & minpunten
5 / 5
Snelle, wendbare fiets
Ik heb de fiets de ongeveer een maand en ik ben heel erg tevreden. Hij is snel, wendbaar, schakelt snel en accuraat. De voorvork geeft alle mogelijkheid om snel te rijden. Dropper bevalt ook erg goed, zelfs in Nederland. Ik ben 1.90 en ik zit goed op maat XL.
Plus- & minpunten
5 / 5
Uitstekende instapfiets
Gewoon een geweldige fiets die elke cent waard is. Hij rijdt geweldig en licht, de versnellingen werken perfect tijdens het rijden in het bos op trails. Het is al mijn tweede Trek MTB.
Plus- & minpunten
5 / 5
Fantastische fiets
Mijn eerste echte hardtail mtb. De dropper is een pluspunt tijdens afdalingen. Standaard tubeless banden. Mantel zelf zegt dat de lock-out op het stuur een nadeel is maar deze is zeer eenvoudig tijdens het rijden te bedienen bovenop de voorvork. Dat is dus mijns inziens geen nadeel. Gewoon een geweldige fiets voor dit geld.
Plus- & minpunten
5 / 5
Eindelijk een XC-hardtail met dropper post!
Prima mountainbike die heel licht en vinnig is voor een aluminium frame. De dropper post werkt prima en is een geweldige ervaring in de afdaling. De banden worden standaard tubeless geleverd en geven samen met de lichte wielen een prima rolweerstand. Het stuur is wel erg breed. De lock-out is op de vork te bedienen, maar dat werkt even goed als vanop het stuur. Prijs-kwaliteit scoort deze mtb anno 2022 uitstekend.