Reviews over de
Lazer Genesis MIPS
Foto's van klanten
4 / 5
Goede lichte helm
Gekocht ivm de goede revieuws. Veiligheid gaat boven alles!! Mooie lichte helm. Alleen qua afwerking…. Had hiervoor een giro en deze is qua afwerking in alle opzichten beter.
4 / 5
Lichtgewicht helm
De helm is lekker licht en zit niet te laag op het voorhoofd. Het enige nadeel is dat ik mijn zonnebril niet in de helm kan stoppen als dat nodig is. Giro heeft dat beter voor elkaar.
Plus- & minpunten
4 / 5
voor zijn prijs is hij ok
Voor de rest is de racehelm voor mij oké .
Plus- & minpunten
4 / 5
Mooie, lichtgewicht helm, maar onpraktisch om te verstellen.
Een erg mooie otische, lichtgewicht helm. Past goed, je merkt het bijna niet als je hem draagt. Helaas blijven de bandjes verstellen, waardoor hij steeds opnieuw moet worden afgesteld. De stelschroef bovenop de helm is moeilijk te gebruiken.
Plus- & minpunten
4 / 5
Mooie helm
Zit perfect
Plus- & minpunten
4 / 5
Fijne helm
Het is een prettige helm om te dragen
Plus- & minpunten
4 / 5
Mooie lichte deksel, had beter gepast voor mijn 62 cm lange hersenpan
Blij met de kwaliteit en vooral het gewicht. De large is de perfecte omtrek voor een hoofd van 62 cm. Nadeel is dat de helm gemakkelijk omhoog komt aan de voorkant, dus naar achteren kantelt en dus beweeglijker is dan gewenst. Brak mijn giro bij een valpartij en kocht een gespecialiseerde quick fix van £100 bij mijn plaatselijke dealer, die echt heel goed past, maar 100 gram zwaarder en lelijker dan de Lazer, dus ik dacht: probeer de Lazer eens. Ventilatie en gewicht zullen ongetwijfeld geweldig zijn in de zomer.
Plus- & minpunten
4 / 5
Fijne helm, past fijn. Jammer van windsuizen
Fijne, lichte helm. Past prima. Helaas bij hogere snelheden en hogere windkracht erg veel gespuis.