Reviews over de
Hammerhead Karoo 3

Hammerhead Karoo 3
4.7 / 5
Gemiddelde uit 27 reviews
5
20 reviews
4
7 reviews
3
0 reviews
2
0 reviews
1
0 reviews

Foto's van klanten

5 / 5

Geweldige fietsnavigatie.

- Richard, 11 oktober, 2025

Geweldige navigatie die direct zijn werk doet. GPS signaal is razendsnel gevonden en fietsen maar! Het kraakheldere scherm is verbluffend. Wel jammer dat de bijbehorende app, die op zich prima werkt, wat minder mogelijkheden heeft dan ik had verwacht. Geen overzicht van gereden kilometers in een periode, aantal ritten per periode, verstouwde calorieën en dergelijke. Maar verder niets dan lof.

Plus- & minpunten

Gebruiksgemak
Super helder scherm
Alleen Engelstalige gebruiksaanwijzing
Geen database met maandoverzicht en dergelijke

5 / 5

Geweldig scherm voor navigatie

- Bjorn, 6 oktober, 2025

Na een aantal jaar Garmin overgestapt naar deze Karoo (3). Als je geen uitgebreide trainingsopties nodig hebt is dit een perfect toestel

Plus- & minpunten

Formaat
Gebruikersgemak
Helderheid beeldscherm

4 / 5

Goede BC, zou hem zo weer kopen.

- Dennis, 28 september, 2025

Ik ben tevreden over de Karoo 3, helaas is het tegenwoordig niet mogelijk om een smartwatch als hartslagmeter te koppelen.

Plus- & minpunten

Eenvoudige bediening
Navigatie
Veel functies
HF kan niet worden gebruikt via smartwatch
Automatisch vertaald

5 / 5

Dit is de beste Navi!

- Stefan, 27 september, 2025

Bijna alles is zelfvoorzienend, einfach einzustellen. Zeer overzichtelijk, geen umständliche Menüführung zoals bij andere leveranciers.

Plus- & minpunten

Eenvoudige bediening
Snel
Zeer goed scherm
Automatisch vertaald

4 / 5

Elk moment opnieuw

- Wilhelm, 13 september, 2025

Het navigatiesysteem voor op de fiets werkt perfect, de bediening is in het begin een beetje tijdrovend. Maar het werkt perfect en dat is het belangrijkste...

Plus- & minpunten

Goederen arriveerden zoals besteld
Informatie over de levering kwam heel snel
Selectie en prijsofferte
Automatisch vertaald

5 / 5

Absolute aanrader

- Peter, 30 augustus, 2025

De Hammerhead Karoo (3) heb ik als opvolger van de Karoo 2 gekocht. En voor een hele scherpe prijs bij Mantel. De Karoo 2 was in mijn ogen al een zeer fijne fiets navigatie, en de Karoo (3) is op vele fronten nog verbeterd: Helder en briljant beeldscherm Duidelijkere gevoel bij het indrukken van de knoppen Seperate power knop Batterij duur Afdichting usb aansluiting raakt niet los Absolute aanrader wat mij betreft.

Plus- & minpunten

Geweldig montage systeem
Uitgebreid maar toch eenvoudig in gebruik
Zeer goede offline kaarten
Zeer helder scherm

5 / 5

Absolute topklasse voor een topprijs - Karoo 3

- Marco, 26 augustus, 2025

Komende van de Wahoo Roam v1 is de Karoo 3 voor mij een gamechanger. De hele bediening is sensationeel en gemakkelijk, zelfs tijdens het rijden. En de prijs is onverslaanbaar voor wat de Karoo 3 biedt. Ik kan de Karoo 3 van harte aanbevelen.

Plus- & minpunten

Eenvoudige bediening
Routebegeleiding ook geweldig
Super display dat snel reageert
Super GPS
Automatisch vertaald

5 / 5

Fietsnavigatiesysteem van wereldklasse

- Lhotse, 11 augustus, 2025

Beste navigatiesysteem dat ik ooit heb gehad! Eenvoudige routeplanning op de mobiele telefoon, die zich vervolgens aan de route houdt. Als je van de route afwijkt, word je heel verstandig teruggeleid in de richting van de route, dat is wereldklasse. Het inschakelen duurt iets langer, maar daar kun je je op voorbereiden.

Plus- & minpunten

Alles wijst zichzelf
Navigatie
Wereldklasse als je van de route afwijkt
Zelfs zonder route, beklimmingen
Schakelaar aan
Sleutelslot
Automatisch vertaald

4 / 5

Fijne navigatie voor amateurs

- Anoniem, 31 juli, 2025

We gingen naar de winkel om verschillende navigatiesystemen te bekijken. Wilden eigenlijk gaan voor een Wahoo. De verkoper in de winkel deed erg zijn best maar kon ons eigenlijk niets laten zien op de verschillende apparaten omdat er binnen geen bereik was. Dat was erg jammer. Aan de hand van zijn enthousiaste verhaal toch gekozen voor de Hammerhead en zeker geen spijt.

Plus- & minpunten

Duidelijk scherm
Fijn te volgen navigatie
Makkelijk routes maken

5 / 5

Goed apparaat, goede routebegeleiding

- Francia, 28 juli, 2025

Na een fietstocht van 600 km door Duitsland en Oostenrijk was ik aangenaam verrast over hoe goed de routebegeleiding en de verbinding met de SRAM versnellingen werkten.

Plus- & minpunten

App router werkt goed
Gemakkelijk te bedienen
Snelle routebegeleiding, zelfs offline
Automatisch vertaald

5 / 5

Een zeer fijne fietscomputer, beter dan ik verwacht had

- Leo, 12 juli, 2025

Na zoveelste teleurstelling van eerdere fietscomputer, voor de Karoo gegaan. Beter dan ik verwacht had. Eenvoudige instelling, direct 2 daagse tocht gemaakt zonder een probleem

Plus- & minpunten

Batterij, ongeveer 6%/uur
Eenvoudige bediening
Helder scherm
Mooi kaartmateriaal en navigatie
Verwisselbare garmin bevestiging
Gee

5 / 5

Geweldige fietscomputer, de touch-ervaring is ook echt goed, dat had ik niet verwacht.

- David, 16 juni, 2025

Nieuw apparaat en de batterij ging een volle 8 uur mee met Allways aan met Route.

Plus- & minpunten

Koppeling met de Sram aandrijflijn + Power2Max crank
Zeer helder, geweldig display
Automatisch vertaald

4 / 5

Duidelijke aanbeveling om te kopen

- SASCHA, 14 juni, 2025

De navigatie is erg goed en de bediening is ook erg gemakkelijk. Ik zou hem opnieuw kopen, ook al is de prijs erg hoog.

Plus- & minpunten

Display
Display is variabel
Overzichtelijk
Batterijduur
Duur
Geen aansluiting om naar muziek te luisteren
Automatisch vertaald

4 / 5

Leveringsomvang tevreden

- Reiner, 2 maart, 2025

Nog steeds in test

Plus- & minpunten

Optimale routing
Snelle GPS
Matig kaartmateriaal
Automatisch vertaald

4 / 5

Leveringsomvang tevreden

- Reiner, 17 februari, 2025

Nog steeds in test

Plus- & minpunten

Optimale routing
Snelle GPS
Matig kaartmateriaal
Automatisch vertaald

5 / 5

Erg goede fietsnavigatie.

- Marc, 10 december, 2024

Ik rijd al jaren met Hammerhead, het is een aanrader. De bediening is eenvoudig en helder wat een gigantisch voordeel is. Héél handig ook is de website waar je heel eenvoudig een route kan uitzetten met inbegrip van voorkeur voor weg of gravel/mountainbike. Tegelijkertijd zie je de hoogtemeters die je kan volgen op de route.

Plus- & minpunten

Bediening is intuïtief.
Helder scherm, ook bij zon.
Geen

5 / 5

Heel goed!

- Marc, 3 december, 2024

Voldoet perfect aan mijn verwachtingen, kwaliteitsproduct.

Plus- & minpunten

Kenmerken
Schermen en weergaveopties
Waargenomen kwaliteit
Bediening, instellingen niet erg intuïtief
Automatisch vertaald

5 / 5

Zeer goed product

- Pierre, 1 december, 2024

GPS-computer van hoge kwaliteit met alle functies die je van een topproduct mag verwachten

Plus- & minpunten

Leesbaarheid van het scherm
Zeer intuïtieve menunavigatie
Geluidsalarm te luid
Verbeterde batterijduur, maar nog steeds een beetje kort
Automatisch vertaald

5 / 5

Top, top, top!!!

- Matthias, 28 november, 2024

Upgrade naar mijn oude Roam V1. Scherm veel beter leesbaar voor mijn ouder wordende ogen, weergave van route en omleiding erg goed. De batterijduur is iets korter dan die van de Roam, maar kan worden aangepast met de batterijbesparingsfunctie. Al met al een zeer goede beslissing.

Plus- & minpunten

Intuïtief in gebruik
Mantel geweldige winkel!
Supergoed apparaat! Snel, scherm top
Automatisch vertaald

4 / 5

Topapparaat met intuïtieve bediening

- Oli, 21 november, 2024

Ik heb de Karoo nu 2 maanden en ongeveer 1000 km op de weg en in het bos gebruikt. De navigatie heeft tot nu toe perfect gewerkt. Het display is leuk: hoge resolutie, prettig formaat en je herkent alles wat je nodig hebt en hebt genoeg instelmogelijkheden om het aan je behoeften aan te passen. De batterijduur met "standaard" instellingen en verschillende aangesloten sensoren (cadans, hartslag, SRAM AXS) en mobiele telefoon is ongeveer 10-12 uur, zelfs bij koude temperaturen en kan naar verluidt worden verlengd tot 35 uur als dat nodig is. Het interne geheugen is ruim bemeten. De verbinding met de sensoren werkt meteen. De verbinding met Komoot en de synchronisatie van kaarten of activiteiten met Strava & Co werkt perfect. Tot nu toe zijn er twee updates geweest met nuttige nieuwe functies - ik hoop dat dit zo doorgaat... Een minpunt voor mij is de bevestiging. De Karoo houder is erg lastig te verwijderen. Er wordt echter een adapter voor een Garmin/Sigma houder meegeleverd. Dit betekent dat hij "gewoon" werkt als je een Sigma/Garmin gebruikt. Een ander nadeel is de overdreven luide signaaltoon, bijvoorbeeld voor afslag-voor-afslag aanwijzingen, die niet zachter kan worden gezet. Ik heb het volledig uitgeschakeld - gelukkig werkt het. Al met al kan ik omgaan met de twee negatieve punten en de voordelen wegen er duidelijk tegenop.

Plus- & minpunten

Bediening
Functiebereik
Weergave
Houder
Signaaltoon
Automatisch vertaald

5 / 5

Goed product, maar ze zouden de batterij moeten verbeteren.

- Maximino, 11 november, 2024

Ik heb de Karoo nog maar kort en tot nu toe heeft hij me nog geen dag in de steek gelaten. De zichtbaarheid is erg goed, de schermen zijn na aanpassing veel intuïtiever dan die van Garmin. Het grootste nadeel is de batterij, die in mijn geval met automatische helderheid denk ik geen 15 uur meegaat.

Plus- & minpunten

GPS
GRAPHICS EN DISPLAYS
ZICHTBAARHEID
BATTERIJ
Automatisch vertaald

5 / 5

Goed, leuk en dit is de website waar ik de beste prijs vond.

- Gor, 6 november, 2024

Mijn vorige ervaring is een Garmin Etrex H, dus de sprong was rampzalig. Voor mij is alles positief behalve dat ik een siliconen hoesje mis, gekocht in een andere winkel (het zou mooi zijn als jullie dat in Mantel aanboden) omdat ik het scherm gevoelig zie voor breuk door klappen in de frames. Ik hoop dat het net zo lang meegaat als de EtreX en dat ik het uit verveling eraf heb gehaald in plaats van omdat het niet meer werkt ;) Hij gaat niet alleen voor fietsen gebruikt worden maar ook voor Indoor met smartbike en trailrunning.

Plus- & minpunten

Eenvoudige, intuïtieve bediening
Kwaliteit verlichting display
Levensduur van de batterij
Stuurgreep compatibel met universele sturen van Gar
SDK nog niet geïmplementeerd
Automatisch vertaald

5 / 5

Heel goed apparaat met prima prijs/kwaliteit verhouding.

- Bart, 1 november, 2024

Geweldig apparaat met heel goede ondersteuning on line. Goede koppeling met Strava en mijn Sram groep.

Plus- & minpunten

Heel snelle processor
Helder scherm onder alle omstandigheden
Logische menu's met touch screen
Snel terug op de route bij fout rijden
Vanuit Google Maps meteen naar je bestemming
Gpx uit WhatsApp kan niet direct op de Karoo

5 / 5

Net wat anders dan een Garmin of Wahoo

- Pieter, 17 oktober, 2024

Wauw! Prachtig scherm, lijkt wel 4K resolutie. Als je een fietscomputer zoekt welke makkelijk verbind met sensoren van andere merken en toch net even anders is dan een Garmin of Wahoo, dan heb je ‘m gevonden!

Plus- & minpunten

Duidelijk
Eenvoudig
Kwaliteit van scherm

5 / 5

De Karoo is voor mij de enige fietscomputer

- Ellen, 16 oktober, 2024

Ik had hiervoor de Karoo 2 en die heb ik drieënhalf jaar zéér intensief gebruikt. Het enige probleem dat ik daar ooit mee heb gehad was de batterij, die ging in de loop der tijd hard achteruit. Omdat iedereen zweert bij Garmin, heb ik er daar eerst ter vervanging één van besteld, maar die is meteen teruggegaan. Als je eenmaal gewend bent aan de intuïtieve bediening en vooral de prachtige visuals van Hammerhead, kun je nooit meer naar een ander merk. Voor mij is de Karoo dus de enige fietscomputer die ik wil.

Plus- & minpunten

Intuïtieve bediening
Snelle herberekeninbg van route na afslag missen
Visuals!

5 / 5

Waar voor je geld!

- Simon, 1 oktober, 2024

Ik heb dit toestel gekocht in de aanloop naar een fietsvakantie in Schotland. Ondertussen heb ik het al een paar weken intensief in gebruik. In het begin wat zoekwerk (hoe alles naar wens instellen e.d.) maar na een poosje was ik helemaal weg met de bediening. Alles spreekt voor zich / voelt wat aan als de bediening van smartphone. Bij mijn vorig toestel (een Garmin Edge Explore) liep het scherm regelmatig vast. Dan moest je het toestel heropstarten met het risico dat de route die je gepland had verdwenen was. Bovendien duurde het dan altijd even voor hrt gps signaal binnenkwam en de route herberekend was. De Hammerhead werkt vlot. Het scherm loopt niet vast, ook niet in batterijspaarstand. Als je de gps tijdens je rit afzet kan je nadien makkelijk terug inpikken (de gegevens van de rit blijven bewaard). Volgens Hammerhead zou de batterij 15u meegaan. Ik heb dit nog niet getest. Maar bij dagritten van meer dan 7u eindig ik nog zltijd met meer dan 50% batterij. Los daarvan slaag ik erin om tijdens het fietsen de gps op te laden met een Son naafdynamo (usb connectie met Cycle2Charge). Zo slaag ik er zelfs in om bij een relatief vlakke rit de batterij op 100% te houden als het toestel op batterij spaarstand staat. Het scherm met data is heel handig. Vooral het deel rond klimwerk biedt heel duidelijk en voorspelbare info. Verder weinig minpunten. Jammer dat het niet lukt om een route te plannen zonder Wifi verbinding. Een siliconen hoesje om de gps te beschermen zou handig zijn. Een aanrader dus. Ik ben heel tevreden met deze aankoop.

Plus- & minpunten

Houder compatibel met Garmin
Lange batterijduur
Makkelijke bediening
Overzichtelijke schermindeling
Geen eigen app om routes up te loaden
Kan geen routes plannen zonder wifi

5 / 5

Een must voor IT-professionals

- Stefan, 16 september, 2024

Ik had al de Karoo 1 en 2, nu de Karoo 3 - gewoon de beste in elk opzicht.

Plus- & minpunten

Batterij
Beeldscherm
Navigatie
Automatisch vertaald