Reviews over de
Giro Empire SLX Size 40
Sorteer op:
Nieuwste eerst
5 / 5
Top schoenen
- Dirk, 11 januari, 2017
Ik heb er nu één rit van 50km mee gereden en ik ben laaiend enthousiast.licht, comfortabel (verschillende paszolen)en superstijf. Top schoen zelfs in de flachie oranje kleur. Pluspunt zijn de veters waardoor Overschoenen beter aansluiten.
Plus- & minpunten
Bijgeleverde paszolen
Draagconfort
Lichtgewicht
Stijf
Veterschoen
Geen
5 / 5
Zeer fijne schoen
- Ward, 9 december, 2016
Heerlijk passen en lichte schoen. Goede stijve carbon zool. Door de bijgeleverde zooltjes kan je de schoen perfect passend maken
Plus- & minpunten
Licht
Stijve zool
Veters
Niet ontdekt
5 / 5
Super cool
- Raf, 9 december, 2016
Af !
Plus- & minpunten
gewicht
looks
pasvorm
nihil
4 / 5
Heel mooie soepele schoen
- Peter, 8 december, 2016
Ik vond het heel jammer dat ik de schoen moest retourneren omdat de kwaliteit en de kleur perfect waren.helaasheb ik erg brede voeten en paste dus niet goed , ook niet een maat groter. Voor mensen met een smalle voet kan ik deze schoenen beslist aanbevelen.fijn dat Mantel het recht op retour geeft in deze gevallen, ook weer snel mijn geld terug.
Plus- & minpunten
Carbon zool
Prachtige kleur
Soepel leer
Veters
Smalle leest