Reviews over de
BORN Super Liquid Gel Appel BOX
5 / 5
Zeer goed van smaak en boordevol energie
Plus- & minpunten
5 / 5
Goede smaak en makkelijk te drinken
Smaak bevalt mij prima, door de drink gel geen verdere drank nosig na het nuttigen en voldoende energie om er weer een tijdje tegen te kunnen.
Plus- & minpunten
5 / 5
lekker en eficient
5 / 5
Handige energie
Handige verpakking voor onderweg, zelfs op de schaats. Geeft net dat laatste beetje energie. Aangename smaak
Plus- & minpunten
5 / 5
Redder in nood!
Plus- & minpunten
5 / 5
Redder in nood!
Plus- & minpunten
5 / 5
Perfect!
Super gels! Gebruik ze regelmatig tijdens mijn wedstrijden en je merkt echt dat ze je dan weer een boost geven. Ook zijn ze erg lekker van smaak. Doordat er water bij de gel is toegevoegd is de vloeistof makkelijk weg te krijgen. Al met al super spul!
Plus- & minpunten
5 / 5
Super naar verwachting
5 / 5
"Lekker" spul, prima op gereden!
Plus- & minpunten
5 / 5
Goede smaak, niet klef en snel in te nemen.
Smaakt goed, prima te verwerken. Voegt daadwerkelijk iets toe.
Plus- & minpunten
5 / 5
Top gelletjes
Goed van smaak, ik had eerder altijd banaan, maar Appel wilde ik ook een keer proberen. De smaak is veel beter en niet zo zoet als banaan. Het is net appelsap, banaan was net stroop en bleef plakken in je mond, hier niet bij. Echt een aanrader!
Plus- & minpunten
5 / 5
ideaal voor lange training of toertocht!
Als de reep zat bent kan je afwisselen met deze gel. Voordeel is dat deze is aangelengd met water. Dus geen dikke drap.