Reviews over de
Assos Mille GT Ultraz Winter EVO

Assos Mille GT Ultraz Winter EVO
4.5 / 5
Gemiddelde uit 6 reviews
5
3 reviews
4
1 review
3
1 review
2
0 reviews
1
0 reviews

5 / 5

Fantastische jas voor diepe winters

- Sandu, 20 januari, 2026

Deze jas voelt fantastisch aan. Ik heb hem gebruikt bij weer tot +8C. Daarna wordt hij behoorlijk warm, maar hij ademt nog steeds en voert zweet af als een kampioen. De maattabellen op de assos website en schoorsteenmantel kloppen precies.

Plus- & minpunten

ademend
goede pasvorm
warm
kan soms te warm zijn
Automatisch vertaald

3 / 5

warm maar lang

- Francesco, 16 januari, 2026

uitstekend zoals altijd. maar ze hebben de maten veranderd, ze passen nog steeds goed maar zijn nu erg lang voor mijn lengte

Plus- & minpunten

heet
te lang
Automatisch vertaald

4 / 5

Een geweldige jas voor koud weer, hoewel vrij duur.

- Julio, 11 januari, 2026

Ik heb voor het eerst met temperaturen van 0º, heel goed, een thermo en het jack gebruikt en ik heb het niet koud gehad. Op een paar beklimmingen heb ik een beetje gezweet, maar toen had ik het niet koud. Ik heb kritiek op de mouwen omdat ik ze zoals bijna altijd langer vind dan nodig. Hij is comfortabel en ziet er kwalitatief erg goed uit... maar ik vind de prijs overdreven. Trouwens, 1,69 63 kg, maat xs, het zit erg strak maar goed.

Plus- & minpunten

effectief bij lage temperaturen
hoogwaardige afwerkingen
wordt niet doordrenkt met zweet
mouwlengte
prijs
Automatisch vertaald

5 / 5

Ik ben zo gelukkig

- Geoffrey, 30 december, 2025

Een winterjas vinden voor deze prijs is normaal gesproken onmogelijk Bedankt Mantel

Automatisch vertaald

5 / 5

Is niet goedkoop maar waar voor geld

- Franky, 22 januari, 2022

Aangekocht om mee naar het werk te fietsen, lost alle verwachting, houd mij warm bij koude morgend, mijn eerste reactie was oei die is dun, ik kende Assos niet, is niet goedkoop maar zijn geld meer dan waard.

Plus- & minpunten

Aansluiten model
Houd je goed warm
Lichte versie, maar super windicht
geen