Reviews over de
Wahoo Trackr Radar
Foto's van klanten
5 / 5
Perfect
Eenvoudige bediening en installatie
5 / 5
Beste achterlicht
Ik voel me eindelijk veilig op de racefiets. Geeft uitstekende feedback voor het achteropkomende verkeer
Plus- & minpunten
3 / 5
mooi degelijk apparaat werkt te goed
fijn ding met 1 groot nadeel ik gebruik de trackr vooral voor mijn woonwerk ritten. Ik fiets vaak op een b weg langs een snelweg en hij ziet dus alle autos op de snelweg. Dan weet ik dus niet wanneer er dus een auto echt achter me zit.
Plus- & minpunten
3 / 5
Op papier fantastisch, bij gebruik een paar issues
Koppeling met apps en fietscomputer (Wahoo Roam 2) werkt goed en eenvoudig. Wel even uitzoeken welke instellingen via Fitness app, Elemnt companion app en de fietscomputer moeten worden bediend. De radar geef alle achteropkomend verkeer aan, ook op een parallelweg met een paar meter berm, een sloot en een bomenrij tussen fietspad en weg. Uit mijn Wahoo computer kwam regelmatig onnodig een minutenlang techno-house-concert aan piepjes. Na enig zoekwerk de "stil"-functie gevonden (de lamp moet ingeschakeld zijn om dat te kunnen doen, want anders verschijnt de betreffende optie niet in het menu op je fietscomputer). Tijdens de eerste ritten verloor de radar af en toe een paar minuten het contact met de fietscomputer. Alles bij elkaar een lamp met op papier veel mogelijkheden, maar in de praktijk toch een paar mindere kanten.
Plus- & minpunten
5 / 5
Perfect product
Gamechanger zoals elektronisch schakelen voor racefietsen. Nooit meer zonder. Wordt helaas niet in Duitsland verkocht wegens gebrek aan StVO-goedkeuring (heeft ook knipperstand), Mantel levert betrouwbaar vanuit Nederland. Super!!!
Plus- & minpunten
5 / 5
Alles is perfect!
Zoals hierboven al beschreven, zeer snelle verzending, eenvoudige verwerking en een super product. Ik ben er heel blij mee!
Plus- & minpunten
5 / 5
Werkt perfect
Werkt na enkele ritjes perfect geeft duidelijk en ruim van te voren achter op komend verkeer aan. Geeft al het achteropkomend verkeer aan als auto, ook als het een andere fietser/ motor etc is.
Plus- & minpunten
5 / 5
Geweldige aankoop
Voel me ongelooflijk relaxt want fietsen in Nederland geeft ook wel eens wegen zonder separate fietspaden. Stel je voor auto’s geparkeerd, achteropkomend verkeer en jij ziet op je fietscomputer de auto’s, de afstand en hoe snel ze komen
Plus- & minpunten
4 / 5
Goed product
Nog niet gebruikt als radar
Plus- & minpunten
5 / 5
Zeer goede radar en achterlicht
Ik ben blij met de radar en ook met het achterlicht. Ik zou hem opnieuw kopen.
Plus- & minpunten
5 / 5
Geweldig product
Geweldig product van hoge kwaliteit dat heel goed werkt.
Plus- & minpunten
5 / 5
Uitstekend product dat de verkeersveiligheid enorm vergroot.
Een uitstekend product in combinatie met de Wahoo Elemnt Roam. Het bijzondere hoogtepunt is de combinatie van radar en achterlichtfunctie: het achterlicht van de Wahoo Trackr verhoogt automatisch de knipperfrequentie als er verkeer nadert, wat de zichtbaarheid en veiligheid aanzienlijk verbetert. Een afslagmanoeuvre wordt zo een veilige aangelegenheid.
Plus- & minpunten
5 / 5
Beste radarachterlicht op de markt
Ik kan de nieuwe Wahoo Trackr Radar alleen maar aanraden. De voertuigherkenning is vergelijkbaar met die van Garmin, veel beter dan die van de Bryton Gardia. Een hoogwaardige behuizing en helder licht maken het product compleet. Het is een pluspunt voor de veiligheid, waar elke (race)fietser in zou moeten investeren.