Reviews over de
Lezyne Strip Pro Ai Alert 400+

Lezyne Strip Pro Ai Alert 400+
4.9 / 5
Gemiddelde uit 7 reviews
5
6 reviews
4
1 review
3
0 reviews
2
0 reviews
1
0 reviews

Foto's van klanten

5 / 5

Goede allround koplamp en lange levensduur van de batterij

- Pierre, 9 mei, 2025

Perfect voor mijn fiets. Hij is gemakkelijk aan te brengen en blijft goed zitten als je gravel rijdt. De waarschuwing bij het remmen is een groot pluspunt voor auto's en groepen fietsen.

Plus- & minpunten

Gemakkelijk in elkaar te zetten
Goed zichtbaar
Goede autonomie
Automatisch vertaald

5 / 5

Duur, maar goed gemaakt met een batterij die lang meegaat en geweldige modi en een veiligheidsremfunctie.

- Jan, 26 maart, 2025

Als iemand zich afvraagt of de 400 lumen te sterk is om anderen te ergeren, dan is dat niet zo. Ik vind dit een geweldig licht. De remfunctie werkt geweldig (hij gaat heel snel knipperen als je remt). Dit is een zeer goede veiligheidsfunctie als je met anderen rijdt of ervoor wilt zorgen dat een andere weggebruiker (auto/fiets) tegen je aan botst als je plotseling op de rem trapt. De behuizing is van goede kwaliteit. USB-C voor opladen is geweldig omdat het korter duurt dan met oudere methoden. Het lampje zit goed op de zadelpen dankzij de rubberen achterkant. Ik vind de zichtbaarheid vanaf de zijkant goed. Het is niet de 270 graden die het claimt, eerder 180 graden, maar dat is genoeg.

Plus- & minpunten

Gaat lang mee
Geweldige standen voor zowel overdag als 's nachts
Geweldige storende modus voor rijden bij daglicht
Spaarstand als de batterij bijna leeg is
Automatisch vertaald

5 / 5

Prima aankoop voor een goede prijs

- JFG, 5 maart, 2025

Het achterlicht voldoet geheel aan mijn verwachtingen!!

Plus- & minpunten

Geeft meer veiligheid vanwege het remlicht
Geeft zeer goed licht
Gemakkelijk te bevestigen
Geen

5 / 5

Top achterlicht van Leyzyne. Kopen? Ja.

- Michel, 7 februari, 2025

Mooi achterlichtje. Doet zijn werk goed, middag en donker dankzij de meerdere standen. Ai Alert systeem is top. 400+ is voor mij ruim voldoende, wel schel in de avond.

Plus- & minpunten

Ai Alert systeem
Flink aantal lichtstanden
Schel, vooral savonds

5 / 5

Prima achterlicht met verblindend veel opbrengst

- Wouter, 6 februari, 2025

Prima achterlicht met verblindend veel opbrengst. Niet al te duur, makkelijk te bevestigen en veel mogelijkheden. Alleen wel vrij groot, maar dat is niet echt een issue.

Plus- & minpunten

Gaat lang mee op een lading
Makkelijk te bevestigen
Veel (veel!) lichtopbrengst
Vrij groot

4 / 5

Veel beter dan de vorige versie

- Jacco, 1 februari, 2025

Ik had de vorige versie en die was eigenlijk niet zo heel geweldig: die was op de meeste standen na 2 uur leeg. Deze is veel beter. Beter zichtbaar en betere batterijduur. Één nadeel: de vorige had een langer montagerubber met een handig lipje. Dit zit erg strak bij een dikke aero zadelpen en je krijgt hem lastig vast/los omdat er geen lipje zit.

Plus- & minpunten

Fel als het moet
Goed zichtbaar, ook van opzij
Goede batterijduur
Montagerubber is wat kort en geen lipje

5 / 5

Goede heldere achterlamp voor `snachts en evt overdag

- Fam, 31 januari, 2025

Erg goede achterlamp die precies voldoet aan mijn verwachtingen. Vooral een veilige en heldere lamp als je `s avonds in het donker een polderweg af fietst! goede prijs kwaliteit verhouding

Plus- & minpunten

helder
ook overdag te gebruiken
oplaadbaar
nog niet gevonden