Reviews over de
Gazelle Bloom C7 HMS
5 / 5
Fijne fiets die ruimschoots voldoet aan onze verwachtingen
De accu gaat langer mee dan verwacht en de fiets is ook een stukje kwaliteit. Het zadel is inderdaad wat stevig, maar voor 45 euro extra kan je deze upgraden.
Plus- & minpunten
4 / 5
Mooie fiets met prima actieradius
Mooie fiets tevreden mee op wat issues na. Deze zijn inmiddels verholpen. Versnellingen zaten niet goed afgesteld dus tussen de 4-7 sloeg hij over, met een kabelbreuk als resultaat. Netjes opgelost door Mantel. Ook zat het kabeltje naar de computer los, deze heb ik zelf vastgezet. Verder fiets hij nu heerlijk, actieradius valt me echt enorm mee, en belangrijker de kleine man vind het helemaal geweldig voorop
Plus- & minpunten
1 / 5
Slechte display en verkoper erkent het niet
Binnen 2 jaar is de display al 2 keer kapot. Mantel repareert het wel, maar als de garantie periode voorbij is mag je het zelf uitzoeken. Kansloze service.
Plus- & minpunten
5 / 5
Mooie, stevige, ietwat zware elektrische moederfiets
Na een lange zoektocht naar een elektrische moederfiets (de keuze is niet reuze) blij dat ik voor deze ben gegaan.
Plus- & minpunten
4 / 5
Goed geholpen alleen had ook het minpunt(en) van de fiets benoemd mogen worden.
Alles is naar wens gegaan, alleen hadden ze ook de minpunten van dat model mogen benoemen en evt. een ander product mogen adviseren, zodat ik had kunnen vergelijken.
4 / 5
Mooie degelijke fiets
Zochten een fijne elektrische fiets waar onze Urban Iki kinderzitjes er goed oppasten. Fiets voldoet aan alle verwachtingen en fietst erg fijn. Schakelen is makkelijk, moet alleen even wennen om niet te schakelen tijdens het trappen. Standaard is vergeleken met een ander merk wat zwaarder uit te klappen, dus moet daar nog aan wennen. In het algemeen een goede aankoop.