Reviews over de
Bosch Upgradeset Houder

Bosch Upgradeset Houder
4.3 / 5
Gemiddelde uit 3 reviews
5
1 review
4
2 reviews
3
0 reviews
2
0 reviews
1
0 reviews

5 / 5

Goede service, mooie prijs

- Maarten, 3 januari, 2026

Dochterlief had een E bike gekocht, wel bij de LBS (local bike shop). Maar ze wilde achteraf toch een Kiox 300 fietscomputer er op. Die dus via Marktplaats gekocht voor 40 euro. Maar natuurlijk wel een bevestiging nodig voor op de fiets. Contact gezocht met Mantel of datgene dat ik zag het goede was. Dat werd uitgezocht en uiteindelijk bevestigd. Dus voor een heel leuke prijs de bevestiging kunnen kopen en in 5 minuten alles kunnen plaatsen en een heel blijde dochter, mede dus door de prijs. IPV 190 euro waren we nu 80 euro kwijt.

Plus- & minpunten

Goed en duidelijk antwoord
Hele leuke prijs
Klantvriendelijk

4 / 5

Uitbreiding perfect afgestemd op bosch ebike smart system

- Mark, 30 november, 2025

Als je je ebike wilt uitbreiden met een (extra) display, de smartphone als display of een uit het bosch productreeks Makkelijk te monteren.

Plus- & minpunten

degelijk
opladen vanuit fietsaccu
niet draaibaar, voor scherm rechtop of liggend
prijzig

4 / 5

Goed product

- Jef, 29 november, 2025

Prima houder, alleen jammer dat er geen mogelijkheid is om de telefoon in portrait te zetten bij gebruik van een routeplanner

Plus- & minpunten

Stevige grip
Alleen landscape