Reviews over de
Bontrager Race Windshell

Bontrager Race Windshell
4.2 / 5
Gemiddelde uit 17 reviews
5
7 reviews
4
9 reviews
3
0 reviews
2
0 reviews
1
1 review

5 / 5

Goede pasvorm is belangrijk.

- Filip, 6 oktober, 2015

Was opvalt is de aansluitendheid. Zit goed. Geen binnenkant die je kan uitwringen door het zweet. Goede ventilatie dus...

Plus- & minpunten

Pasvorm
Prijs
Ventilatie

5 / 5

comfortabel, goede draagcomfort!

- Jeffrey, 25 september, 2015

Prima jas. Zit comfortabel makkelijk mee te nemen. Ideaal jack voor een mooie prijs! Houdt zeker de eerste regen tegen!

Plus- & minpunten

draagcomfort

5 / 5

Te gekke windshell

- Antoine, 17 september, 2015

Heeft mij de hele fietsvakantie naar Denemarken warm gehouden. Is niet echt waterdicht, maar doordat het winddicht is wordt het niet koud. Gekocht voor €30,- en een goed product.

Plus- & minpunten

Ademend
Kwaliteit
Warm

4 / 5

Makkelijk jasje

- Bas, 30 augustus, 2015

Praktisch jasje om mee te nemen op de racefiets. Handig dat je het jasje in de achterzak van het jasje zelf kunt proppen. Het jasje wordt dan zo klein dat het makkelijk in de achterzak van je fietsshirt is mee te nemen zonder dat het hinderlijk is. Jasje houdt de wind prima tegen en hoewel het geen regenjas is parelt het water er (nog) mooi vanaf. Bij het bestellen vond ik het lastig om de juiste maat te bepalen. Zoals in de productbeschrijving is aangegeven staat er in de jas 1 maat kleiner dan de maat die besteld is. Ik bestelde een L, in de jas staat M, de maattabel daarvan is te achterhalen op de site van Bontrager.

Plus- & minpunten

klein op te bergen in achterzakje van de jas zelf
maatvoering lastig te bepalen

5 / 5

Super licht in gewicht

- Aad, 2 juli, 2015

super licht handig mee te nemen en tijdens het fietsen makkelijk aan te trekken Super!!!

4 / 5

Leuke prijs voor deze windshell

- Bert, 2 juli, 2015

Plus- & minpunten

pasvorm
prijs

4 / 5

heerlijk om mee te fietsen

- Jan, 1 juli, 2015

1 / 5

Ademt niet heel goed

- Adriaan, 22 juni, 2015

Plus- & minpunten

Prijs
Ventilatie

4 / 5

Geweldig

- Aad, 12 juni, 2015

Ik heb mee afgedaald in de Alpen voor de ochtend kou en rij wind geen kans kregen om mijn af te koelen..Terwel ik zomer kleding reed. Tot prijs en product verhouding een 8+

4 / 5

Zo prettig als deze windshell zit, zo prettig is ook de service en levering vooraf van Mantel.

- Jelmer, 7 juni, 2015

Het geleverde product, dit superlichte jackje van Bondrager, kwam volledig overeen met de bijbehorende productomschrijving online bij Mantel. Naar volle tevredenheid dit product besteld en geleverd gekregen.

Plus- & minpunten

Eenvoudige online bestelling
Goede productbeschrijving online
Prettige en snelle levering

5 / 5

Zeer tevreden!

- L., 31 mei, 2015

4 / 5

Strakke pasvorm, waterdicht

- Herman, 26 mei, 2015

wat kort aan de voorkant, maar verder een goede aansluitende pasvorm! Erg blij mee. Klein buitje gehad, en daar bleef het water buiten..

Plus- & minpunten

Goede pasvorm
Waterdicht
wat kort aande voorkant

4 / 5

Precies wat ik hoopte.

- Gerrit, 16 mei, 2015

5 / 5

Stijlvol, praktisch en compact

- Koen, 12 mei, 2015

Gewoon handig vestje, tegenovergestelde ritssluiting wel even wennen maar evengoed prima. Vochtbestandigheid moet ik nog testen.

Plus- & minpunten

Handig compact
Mooi en stijlvol
Winddicht en dus comfortabel
Tegenovergestelde ritssluiting

4 / 5

Prima jasje.

- G.H., 12 mei, 2015

Prima jasje, zit geen beschrijving bij hoe compact op te vouwen, geen tasje bij. Goede pasvorm.

Plus- & minpunten

gewicht
pasvorm
zichtbaarheid
niet in tasje

4 / 5

Fijn Jack. Lekker licht.

- Klaas, 12 mei, 2015

5 / 5

doet waar het voor is.

- Gerrit, 11 mei, 2015

ik kon er niets op aanmerken,het ademt goed en kan er makkelijk een klein bolletje van maken,ben dik tevreden.