Lake MX175
99,-
Shimano XC302
Vanaf 94,95
Northwave Scorpius Plus
108,95
Shimano XC502
Vanaf 103,97
Producten vergelijken (4)
Dit vinden onze klanten
Reviews
Pluspunten
Loopt flexibel |
Genoeg ventilatie |
Pasvorm. |
Boa systeem |
Goede pasvorm |
Boa sluiting |
Prijs |
Niet duur |
Kleur. Lekker neutraal |
Sluiting werkt fijner voor mij dan Shimano |
Beschikbaar in breedte maten |
Lekker breed |
goed pasvorm (3x) |
prijs kwaliteit (2x) |
Zitten goed (2x) |
Comfortabel (2x) |
Minpunten
Tot nu toe geen |
geen (2x) |
Je kunt de wreef en tenen niet apart aanspannen |
Andere type sluiting dan Boa, dus even wennen |
Geen (3x) |
Niet mega stijf |
inlegzool is niets waard (zoals de meeste) |
niet breed |
Volgens de productspecialist
Pluspunten
| Door de BOA-sluiting kun je de schoen makkelijk en precies afstellen. |
| Goede grip door de rubberen noppen onder de zool. |
| De geperforeerde synthetische buitenlaag zorgt voor goede ventilatie, wat de schoen comfortabel maakt op warme dagen. |
| De lage stack height draagt bij aan meer stabiliteit en directe feedback op het pedaal, wat prestatiegericht rijden ondersteunt. |
| De geïntegreerde constructie van zool en bovendeel vermindert gewicht en verhoogt de stabiliteit, wat zorgt voor een solide trapgevoel. |
| De TPU versteviging bij de neus beschermt de schoen tegen stoten en beschadigingen, wat de levensduur verlengt. |
| Het SLW3 sluitsysteem is gebruiksvriendelijk en maakt snelle aanpassingen mogelijk, wat de pasvorm verbetert. |
| De zool is comfortabel tijdens het lopen, omdat de stijfheid beperkt is, wat de veelzijdigheid van de schoen vergroot. |
| Dankzij Shimano's Surround Wrapping ontstaat een betere pasvorm. |
| Met de BOA L6-draaisluiting kun je de pasvorm snel en goed afstellen. |
| De tussenzool is met glasvezel versterkt, wat zorgt voor een betere krachtoverdracht. |
| Dankzij de ULTREAD rubberen buitenzool ervaar je een langdurige en wedstrijdwaardige grip. |
| Je kunt zelf je spikes kiezen en verwisselen, afhankelijk van je rijstijl of de omstandigheden. |
Minpunten
| Met intensief mountainbiken is de BOA-sluiting wat fragiel. |
| Er zijn geen reflecterende elementen aanwezig, waardoor zichtbaarheid in het donker beperkt is, al is dat in bosrijke ritten vaak minder relevant. |
| De krachtoverbrenging van de schoen is beperkt door de lage stijfheidsindex, wat kan resulteren in minder efficiëntie tijdens sprints. |
| Mesh zorgt voor meer ventilatie, maar je hebt ook eerder een overschoen nodig bij koud weer. |
Specificaties
Geslacht
Heren
Heren
Dames
Unisex
Dames
Unisex
Heren
26,5 cm
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
40
41
42
43
44
45
46
47
48
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
39
41
42
43
44
45
46
47
48
41
42
43
44
45
46
47
48
Kleur
Zwart
Rood
Rood
Ice Grey
Zwart
Grijs
Groen
Grijs
Groen
Zwart
Grijs
Groen
Blauw
Grijs
Groen
Blauw
2-puntbevestiging
2-puntbevestiging
2-puntbevestiging
2-puntbevestiging
Gemiddeld
Gemiddeld
Breed
Breed
Gemiddeld
Gemiddeld
Breed
Breed
Gemiddeld
Flexibel
Flexibel
Gemiddeld
Draai (enkel)
Draai (enkel)
Draai (enkel)
★★★☆☆
★★★☆☆
Ja
Ja
Instapklasse
Instapklasse
Middenklasse
Middenklasse
Middenklasse
240 mm
246 mm
247 mm
253 mm
260 mm
267 mm
273 mm
280 mm
287 mm
293 mm
300 mm
246 mm
247 mm
253 mm
260 mm
267 mm
273 mm
280 mm
287 mm
293 mm
300 mm
217 mm
224 mm
231 mm
238 mm
245 mm
252 mm
259 mm
266 mm
273 mm
280 mm
287 mm
294 mm
301 mm
308 mm
315 mm
224 mm
231 mm
238 mm
245 mm
252 mm
259 mm
266 mm
273 mm
280 mm
287 mm
294 mm
301 mm
308 mm
315 mm
240 mm
253 mm
260 mm
267 mm
273 mm
280 mm
287 mm
293 mm
300 mm
253 mm
260 mm
267 mm
273 mm
280 mm
287 mm
293 mm
300 mm
Inclusief schoenplaatjes
Nee
Nee
Nee
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
39
40
41
42
43
44
45
46
47
38
40
41
42
43
44
45
46
47
40
41
42
43
44
45
46
47