Reviews over de
Park Tool CC-2

Park Tool CC-2
4.6 / 5
Gemiddelde uit 12 reviews
5
7 reviews
4
5 reviews
3
0 reviews
2
0 reviews
1
0 reviews

4 / 5

must voor de duurdere ketting gebruikers 0.25 is een must!

- Jeroen, 22 maart, 2025

voor het meten van duurdere kettingen of er rek op zit vind ik dit een beter product dan de standaard. Vooral de gradatie voor de rek is een must. meer dan 0.5 is soms al slijtage op de cassette en voor tandwielen, dus die extra nauwkeurigheid voor de mensen die natuurlijk willen hun ketting meten. TIP: u ketting meten voor het waxen!! met het waxen verminder je meestal de rek, niet veel maar toch meetbaar!! met andere niet mogelijk

Plus- & minpunten

eenvoudig gebruik
tot 0.25 rek meten is mogelijk
prijs

4 / 5

Fijn product.

- Samuel, 21 mei, 2023

Goed product. Alleen kan je teveel druk zetten en een nieuwe ketting is al uit toll. Gewoon zachtjes gebruiken komt het goed.

Plus- & minpunten

Makkelijke aflezing.
Stevig tool.
Je kan makkelijk teveel druk zetten om de slijtage

4 / 5

Makkelijk in gebruik

- Githa, 10 oktober, 2022

Als je je ketting wilt wisselen voordat hij versleten is om tandbladen te sparen dan is dit minder nauwkeurig dan een digitale.

Plus- & minpunten

Eenvoudig in gebruik
Nauwkeuriger dan super simpele metertjes
Niet zo nauwkeurig als digitaal, logischerwijs

4 / 5

Werkt simpel en snel

- Huseyin, 12 juni, 2021

Werkt snel en makkelijk. Kan niet verkeerd gemeten worden. Bij een 11 of 12 speed moet de ketting vervangen worden vanaf 0.50 de andere tools meestal van metaal wat je op je ketting schuift meten vanaf 0.75. Deze tool biedt de uitkomst.

Plus- & minpunten

Nauwkeurig
Stevig
Prijs

4 / 5

Prijzig maar effectief

- H.J., 3 december, 2019

goed apparaatje cicuur

Plus- & minpunten

cicuur
goed af te lezen
licht
kan kwetsbaar zijn mis een hoesje