Reviews over de
GripGrab Merino Blend SS

GripGrab Merino Blend SS
4.8 / 5
Gemiddelde uit 5 reviews
5
4 reviews
4
1 review
3
0 reviews
2
0 reviews
1
0 reviews

4 / 5

Top shirt.

- Niels, 7 januari, 2025

Lekker zacht shirt, zit als een 2e huid.

Plus- & minpunten

Goede pasvorm
Lekker warm

5 / 5

Merinowol houdt je echt beter warm.

- Dillen, 20 december, 2024

Met dit ondershirt blijf je in de winter warm. Ook als je hard zweet tijdens een intensieve inspanning wordt het shirt niet extreem nat en zelfs als je toch nat wordt, houdt het je lekker warm. Ik heb ook de versie met lange mouwen aangeschaft en draag de hele winter 1 van deze 2 shirts.

Plus- & minpunten

Merinowol
Warm in alle omstandigheden

5 / 5

Aanrader dit warme merinowollen ondershirt!

- M B, 14 december, 2024

Lekker warm ondershirt, gekocht voor mijn man voor het sporten (gravelen) en ook voor mijn schoonvader, die op oudere leeftijd erg kouwelijk is. Beiden dragen het dus met veel plezier, de een tijdens het gravelen, de ander dagelijks als mooi en warm ondershirt .

Plus- & minpunten

Comfortabel om te dragen, zit als een 2e huid!
Heerlijk warm en staat ook mooi!
Razendsnelle levering
Geen

5 / 5

Comfortabel met goede pasvorm op de fiets

- Nico, 1 juli, 2024

Heb al een GribGrab merino shirt en heb er nog twee extra besteld omdat ze heerlijk zitten, warm houden als het nodig is en zweet doorlaten

Plus- & minpunten

Bij vroege,wat kille fietsritjes lekker warm!
Shirt ruikt zelfs na twee ritten nog steeds goed
Zweet wordt makkelijk afgevoerd

5 / 5

Zeer aangenaam, maar mocht iets langer zijn

- Dennis, 21 december, 2019

Zeer aangename ondershirt van goede kwaliteit. Je voelt niet dat je hem draagt. Hij mocht echter iets langer geweest zijn zodat je hem makkelijk kan instoppen.

Plus- & minpunten

Aangenaam
Kwaliteit
Warm
Mocht iets langer zijn