Reviews over de
Trek X-Caliber 9 29'' 2015

Trek X-Caliber 9 29'' 2015
5.0 / 5
Gemiddelde uit 3 reviews
5
3 reviews
4
0 reviews
3
0 reviews
2
0 reviews
1
0 reviews

5 / 5

mooi en functionele fiets

- Paul, 6 augustus, 2015

Ik heb de fiets nu een maandje waarbij de fiets prima bevalt. Als beginnende mtb'er ga ik in Limburg fink wat heuveltjes op en af. Waarbij ik de fiets in eerste instantie op uiterlijk kocht, merk ik dit toch ook een hele fijne fiets is. Ook de service van Mantel is prima, waar ik de afstelling van de derailleur vernaggelen, hebben ze dat weer helemaal hersteld.zal dat trouwens niet meer zelf doen!

Plus- & minpunten

Geweldig mooie afwerking
Service van Mantel
Sportieve houding op frame
De fiets daagt me soms teveel uit ;-)

5 / 5

mantel uitstekende prestaties daarom mijn felicitaties

- Erwin, 22 juli, 2015

ik kocht deze mountainbike bij mantel gedegen advies eerlijk betrouwbaar en alles ging zoals beloofd en afgesproken zelfs ook de bezorging van flevobird verdiend ook een compliment uitermate flexibel bezorgsysteem waarbij je zelf de dag en voorkeurstijd kan aangeven fiets werd uitgepakt gecontroleerd en de doos werd keurig meegenomen zo kan het dus ook conclusie volgende fietsen kopen wij weer bij mantel met vriendelijk groet erwin vossenberg

Plus- & minpunten

betrouwbaar
mooie afwerking
zeer degelijk
geen

5 / 5

Perfecte beginners/intermediate fiets!

- Nick, 21 juli, 2015

Ik heb de Trek X-Caliber 9 29'' 3 weken geleden gekocht bij Mantel in Arnhem. Na een paar heftige bosritten moet ik zeggen dat hij mij positief verrast heeft voor deze prijs. Heel fijn frame, goede afwerking (Deore XT/ SRAM X5) waar je op de singletracks en bossen in Nederland alle kanten mee op kunt. En door middel van de Trek Smart Wheel Size is er voor iedereen het snelste wiel. Eigenlijk is voor mij het enige minpunt dat de grips niet heel erg fijn zijn. maar dat is persoonlijk en kost 3x niks om het aan te passen. De Trek X-Caliber 9 is een prachtige off road racer met een geniale balans tussen materiaal en gewicht. Verder heel goed geholpen door Mantel met een fijne prijsverlaging (van €899 voor €750) grote winkel met personeel die verstand van zaken hebben en je goed en vlug helpen. Wat helemaal ideaal was is dat, toen de fiets gekozen was, ik een helm en schoenen heb uitgekozen en de fiets binnen het uur klaar stond om gelijk mee naar huis te nemen. Geweldige winkel en een perfecte fiets!

Plus- & minpunten

2x 10 speed
G2 geometrie enz. enz. enz.
Luchtgeveerde voorvork
Grips