Reviews over de
Shimano D-Fly Wireless Unit Di2 E-tube
4 / 5
Leuke gadget, meer niet
Leuk voor als je wilt weten hoe je geschakeld staat en hoeveel jus er nog in je batterij zit. Je Garmin doet verder niets met de info (zoals bijvoorbeeld omrekenen naar een wattage). Apparaat is makkelijk te installeren, tenminste, als je er ook nog een Di2-kabeltje van 15cm bij koopt, want die zit er niet bij. Dan komt het hele spul al snel op zo'n 100 euro, wat dan wel weer een hoop centjes is voor info die je eigenlijk niet nodig hebt.
Plus- & minpunten
5 / 5
Alles oke
Helaas had ik een update van de DI@ software nodig. (goed opgelost door mantel). Daarna 100% in orde
Plus- & minpunten
5 / 5
Handig ding
Gemakkelijk te plaatsen zelf in de zadelpen(zo klein) onder de batterij, en binnen de minute verbonden met de Garmin 1000.
5 / 5
Werkt top op Edge 1000
Gekocht om via Garmin 1000 de status van Di2 batterij af te lezen, werkt top...
3 / 5
Had meer verwacht van dit product
Dat ik meer verwacht had komt met name omdat zowel Shimano en Garmin samen gewerkt hadden voor een goede integratie en dan bedoel ik de registratie naar Garmin connect maar daar was niet van te bespeuren zoals hoelang heb ik in een bepaald verzet gereden en een optimale versnelling met hartslag/versnelling/snelheid. Achteraf gebruik ik zelden de inzage D-fly op de Edge 1000 wat dan wel weer nuttig is de batterijstatus van DI2 systeem. De aanbevolen inbouw zoals Shimano laat zien op de staande achtervork heb ik niet gebruikt maar gewoon ingeklikt onder de zadelpen batterij dus inwendig en uit het zicht, werkt perfect.
Plus- & minpunten
5 / 5
Compact en efficiente sensor
Gewoonweg goeie en correcte service voor de levering van bestelde onderdelen.
Plus- & minpunten
4 / 5
prima aanvulling op Di2 en Garmin
Moeiteloze snelle installatie. Werkt perfect met de Garmin 810. Prettig onderweg om te weten in welke versnelling je rijdt. Jammer dat je met de software van Garmin of Strava geen inzicht krijgen in schakelgedrag van je rit. Daarvoor naar di2stats.com Ik kan nu met feiten bepalen welk verzet in welke situatie optimaal is.
Plus- & minpunten
5 / 5
Top, doet het perfect.
Geplaatst bij interne junction, beter dan externe plaatsing vind ik. Echt gaaf.
Plus- & minpunten
5 / 5
Mijn man was super verrast dat hij deze kreeg, dat zijn fietsmaatje er direct ook een besteld heeft.
Super goede sensor zeker een aanwinst met het fietsen