Reviews over de
Pirelli Cinturato Gravel H

Pirelli Cinturato Gravel H
4.0 / 5
Gemiddelde uit 5 reviews
5
3 reviews
4
0 reviews
3
1 review
2
1 review
1
0 reviews

2 / 5

Niet lekbestendig.

- Jense, 4 september, 2025

Na de eerste rit al lek, plug gestoken maar na een paar ritten weeral een lek.

Plus- & minpunten

Gemakkelijk tubeless te maken
Snel
Snel lek

5 / 5

Prima banden

- Ger, 29 mei, 2025

Monteren gaat relatief soepel. In ieder geval een stuk makkelijker dan de Schwalbe G one. Rijdt ook prima. Op nat wegdek voelt het ook vertrouwd.

Plus- & minpunten

Goed te monteren
Rijdt soepel
Automatisch vertaald

5 / 5

Top product

- Pieter- Jan, 25 november, 2024

Voor de eerste test met deze Pirelli band ging ik de laatste kasseien van Paris Roubaix opzoeken. Het parcours was een perfecte combinatie van asfalt, kasseien en wat gravel. Het profiel van de band maakt dat de band vlot loopt, maar heeft ook veel grip op de gravel stukken. Mede door lagere druk in de banden (tubeless) waren de kasseien goed te verteren. Kortom, de perfecte band voor wie zich niet gebonden wil voelen aan een type ondergrond.

Plus- & minpunten

Goede grip, goede ligging
Snel
Vlotte tubeless installatie
Nog geen gevonden

5 / 5

Goede wegligging op de rijbaan.

- Raf, 13 januari, 2024

Is mijn derde set dat ik al gebruik.

Plus- & minpunten

Voldoet aan alle verwachtingen

3 / 5

Snel, maar niet betrouwbaar

- Chris, 21 juli, 2023

Ik had al verhalen gelezen dat deze banden wat gevoelig zijn voor lekrijden. Toch de banden besteld, omdat het “eigenlijk” de juiste banden zijn voor de ondergrond waar ik vaak fiets, en mijn komende fietsvakantie in Californië. Ik had gehoopt dat de mensen die lek gereden hadden gewoon domme pech hadden, maar helaas ze zijn niet best, en worden nu vervangen door de nieuwe Pirelli RC X (die hopelijk beter zijn). Heel erg jammer. Ik hoop dat Pirelli deze banden verbetert, want snel zijn ze.

Plus- & minpunten

Hele snelle banden
Makkelijk en gewoon met fietspomp
Veel grip
Vaak lek.