Reviews over de
Lezyne Road Caddy

Lezyne Road Caddy
4.1 / 5
Gemiddelde uit 27 reviews
5
13 reviews
4
9 reviews
3
0 reviews
2
4 reviews
1
1 review

Foto's van klanten

4 / 5

compact maar niet ergonomisch

- Nicolas, 14 mei, 2024

zeer compact ,open in twee deelen,maar moet helemaal los om te gebruiken en niet makelijk om vast te maken onder de zadel

Plus- & minpunten

klein
niet praktisch

4 / 5

Compacte zadeltas met betrouwbare bevestiging

- Jean-Sébastien, 14 mei, 2024

Ik kon er (met moeite, want ze gingen er maar net in) een binnenband (80mm ventiel), 2 minuten, een CO2-capsule, een inflator en een kleine multitool in doen. Het bevestigingssysteem met alleen een rail lijkt me betrouwbaarder (dikke band) dan modellen van andere merken waarvan ik de beperkingen in het verleden heb getest (vroegtijdige slijtage van de band, bewegingen van de fietstas). Geen beweging hier.

Plus- & minpunten

Compact
Sterk, betrouwbaar bevestigingssysteem
Beperkt volume
Automatisch vertaald

4 / 5

Prima zadeltasje

- Milan, 13 maart, 2024

Prima zadeltasje, alleen bij mij zit de klittenband wel erg op de limiet. Ik moest hem behoorlijk strak aantrekken om wat “klitten” te pakken. Voor nu geen probleem. Wellicht na veelvoudig gebruik wel.

Plus- & minpunten

Compact
Licht gewicht
Klittenband strap een beetje kort

4 / 5

Kwaliteitszadeltas voor een telescopisch zadel

- David, 20 juni, 2023

Ik mountainbike met een telescoopzadel en deze fietstas zit het mechanisme op geen enkele manier in de weg. Er is genoeg ruimte voor de kettingschakel, 2 co2-capsules, 2 bandenlichters en het co2-mondstuk. Hij past echt goed. Het enige kleine minpuntje is dat je de fietstas helemaal van het zadel moet halen om hem te kunnen openen.

Plus- & minpunten

Discreet
Goed voor telescopisch zadel
Plaats
Openingssysteem
Automatisch vertaald

4 / 5

Prima maar velcro mag langer

- Tim, 3 maart, 2022

Prima tasje voor de meest noodzakelijke dingen zoals biba, gaspatronen, bandenlichters, mini-tool en wat los geld. Helaas is de velcro wat kort en daardoor zit het tasje nauwelijks vast.

Plus- & minpunten

Compact
Lichtgewicht
Rits
Velcro te kort

4 / 5

Perfect voor racefietsen, ware het niet dat er geen klittenband is.

- Arturas, 19 mei, 2021

Een perfecte lichtgewicht zadeltas waar het volgende in past: kleine multitool, een reserve binnenband (80g continentaal) en twee bandenlichters. Helaas vond ik dat het klittenband te lang is en niet precies door het midden van de tas gaat. Het lijkt alsof hij aan het zadel hangt (in plaats van strak).

Plus- & minpunten

Lichtgewicht
Perfect voor racefietsen
Klittenband op de verkeerde plaats
Automatisch vertaald

4 / 5

Degelijk maar klein

- Yannick, 10 april, 2021

Ziet er stevig uit. Wel aan kleine kant. Reserveband, 3 bandenspanners en multitool. CO2 pomp geraakt er niet bij dan.

4 / 5

Compact en handig

- Matthew, 5 oktober, 2020

Plus- & minpunten

Ziet er goed uit
Kan er niet veel in
Automatisch vertaald

4 / 5

Prima compact tasje. Zit stevig onder je zadel en makkelijk toegankelijk.

- Andre, 11 augustus, 2020