Reviews over de
GripGrab PACR Thermal

GripGrab PACR Thermal
4.4 / 5
Gemiddelde uit 5 reviews
5
3 reviews
4
1 review
3
1 review
2
0 reviews
1
0 reviews

5 / 5

Mooie kleur, fijne kwaliteit.

- Lilly, 23 december, 2025

Blij met het jasje. Diepe zakjes op achterzijde incl. rits. Manchet v d mouw valt nauw in verhouding met de gehele mouw van het jasje.

Plus- & minpunten

Diepe zakjes op de rug + één met rits
Mooie kleur
Valt mooi nauwsluitend
Manchetten v h jasje behoorlijk nauwe pasvorm

5 / 5

Fietsen in een knuffeltrui? Ja graag!

- Daan, 29 mei, 2025

Sinds ik dit shirt heb, is kou lijden op de fiets verleden tijd. Serieus, ik stond laatst op met -2 motivatie en 5 graden buiten, maar dit ding trok me letterlijk én figuurlijk over de streep. Het voelt alsof een thermische teddybeer je omhelst terwijl je de polder in knalt. De stof is zó zacht dat ik bijna vergat dat ik aan het zweten was. En ondanks m’n gemiddelde snelheid (tussen slak en koffie-slurpende recreant), voelde ik me op en top prof.

Plus- & minpunten

warm
zacht
zakje met een rits

5 / 5

Super fijn, zit als gegoten en is lekker warm

- Pim, 29 december, 2024

Zit als gegoten. Heb een sportief lichaam (geen wielrenners armen) maar met een maatje groter dan mijn. normale t-shirt maat zit hij als gegoten. Ook de verhouding arm/heup/schouders is perfect. Kleur is wat eentonig (de gele) maar met een zwarte bodywarmer er op is dit perfect. Dit is mijn go-to deze winter tijdens het mountain bike!

Plus- & minpunten

Deze i.c.m. bodywarmer, super combi
lekker warm
Mooi afgewerkt