Reviews over de
Assos Mille GTS S11 ST
5 / 5
Geweldig produkt
Gebruik al jaren Assos bibs en deze voldoet weer aan alle verwachtingen. Heerlijk materiaal, zit goed volgens maattabel, zeem is top ook na 3+ uur.
Plus- & minpunten
2 / 5
De dikkere zeem is het probleem
Mijn equipe rs S9 sneuvelde na vier jaar. Dus een nieuwe broek. In de winkel getwijfeld tussen de rs S11 en de Mille gts s11. Die laatste werd het omdat die in de winkel op de testfiets met ondergoed het beste zat. Belangrijkste verschillen met de rs zijn de dikkere zeem en de grip op de pijpen. De zeem blijkt in de praktijk het probleem. In de praktijk zit die niet lekker, verschuift en vanwege de dikte schuurplekken en irritaties. Iets wat ik met de vorige broek nooit had. Langere ritten, tussen de 80 en 100 kilometer, waren niet comfortabel. Twijfel erover om het voorjaar alsnog de rs te kopen en de Mille af te danken. Maar ik geef het nog even.
Plus- & minpunten
5 / 5
4 uur pijnvrij grinden
Sluit nauw aan op het lichaam
Plus- & minpunten
3 / 5
Heel veel geld voor een niet heel bijzondere fietsbroek
Voor deze erg prijzig broek gekozen vanuit ervaring in het verleden met Assos. Zit ok, maar niet heel confortabel
Plus- & minpunten
5 / 5
Een topbroek
Na de Assos Mille van €145 is dit een enorme verbetering. Die goedkopere zat niet niet fijn door de dikkere zeem aan de voorzijde, ik voelde deze steeds schuren op de plek waar je dit niet wilt. Bij de duurdere versie is dit veel beter afgewerkt.