Reviews over de
Silca Secret Chain Blend
4 / 5
De Silca Secret Chain Blend is een vloeibare wax die zorgt voor uitzonderlijk soepele, schone en duu
De Silca Secret Chain Blend biedt uitzonderlijk lage wrijving, langdurige bescherming en houdt je ketting opvallend schoon. Dankzij de vloeibare wax geniet je van hot melt-prestaties zonder ingewikkelde toepassingen. De ketting blijft soepel lopen, zelfs onder natte of stoffige omstandigheden. Een goede ontvetting vooraf is essentieel om het maximale uit dit product te halen. Hoewel het wat duurder is, maakt de duurzaamheid en prestatie het elke euro waard.
5 / 5
Top product
Top product
5 / 5
Top product
Eerste keer is het even wat werk omdat je ketting echt vetvrij moet zijn. Maar de tweede keer hoef je de ketting alleen maar even opnieuw in de wax te leggen. Na het waxen maakt de ketting eerst nog wat herrie, maar dat is met een klein half uurtje over. Ik heb er 500 km mee gereden zonder bijsmeren en dat ging prima. Even opnieuw in het pannetje, drogen en je kan weer. Ander groot voordeel is dat de ketting (en dus je tandwielen en fiets) erg schoon blijven. Ik ben dus erg tevreden!
Plus- & minpunten
5 / 5
ik wilde dat ik jaren geleden al over gestapt was op ketting wax
Ca. 100km gereden met de gewaxte ketting en het rijdt echt super smooth. Daarnaast blijft er geen vuil op de ketting achter: na de rit even met een microvezeldoekje langs de ketting en hij is weer helemaal school. Het is zeer belangrijk om de ketting voor het waxen écht grondig schoon te maken.
Plus- & minpunten
5 / 5
Beste kettingwax die er is!
Eerder al ander waxen gebruikt, maar dit spul is van een totaal ander niveau. Bij de meeste waxen moet je het meerdere keren aanbrengen/fietsen/aanbrengen/.. voordat de ketting echt soepel/geruisloos loopt, maar met Silca heb je dat effect al na een enkele keer waxen. Werkt ook goed samen met de Super Secret Chain Lube voor het tussendoor snel smeren van je ketting. In principe kun je de zak gewoon in een pan met (bijna) kokend water zetten, en de ketting daarin gooien, maar ik vind dat niet echt handig, omdat het dan lastig is om de ketting veel te bewegen om ervoor te zorgen dat de wax echt overal tussen kruipt. Daarom voor een paar tientjes maar een slow cooker gekocht, al heeft Silca hier zelf ook een (veel duurder) alternatief voor.
Plus- & minpunten
5 / 5
Perfectie
Geweldig product . Eerste keer duurt redelijk lang tot de wax gesmolten is maar de keer erop gaat het snel . Geen vuile ketting meer en weinig onderhoud achteraf . Ik smeer de ketting om de 200km extra bij de squirt dry wax .
Plus- & minpunten
5 / 5
Top product
Op een gebruikte ketting is het een hoop werk. Een nieuwe gaat schoonmaken super snel
Plus- & minpunten
5 / 5
Geweldig
Voor de eerste keer de ketting gewaxed en ik kwam dit product tegen. Via een filmpje op youtube heb ik nu een ketting die goed beschermd is tegen vuil e.d.
Plus- & minpunten
5 / 5
Top product
Uitzonderlijke smeringskwaliteit
Plus- & minpunten
4 / 5
Top spul
Iets meer werk, maar met wat geduld een mooi resultaat! Ketting moet voor beste resultaat goed vet vrij zijn!