Reviews over de
Ortlieb Fuel Pack
Foto's van klanten
5 / 5
Uitstekend!
Ik heb hem gebruikt tijdens de Race door België (500 km) met veel kasseistroken. Zeer stabiel op het frame. De zak sluit en opent heel gemakkelijk. Het volume is perfect en beperkt de beenbeweging niet. Ook erg praktisch voor de bike-taf.
Plus- & minpunten
4 / 5
De tas zit op de fiets, maar ik heb nog niet gefietst
Nog niet nee gefietst
4 / 5
handig om zaken in op te bergen die snel moeten bereikbaar zijn zoals gsm of energierepen
handig om zaken in op te bergen die snel moeten bereikbaar zijn zoals gsm of energierepen
Plus- & minpunten
5 / 5
Goede aankoop!
Makkelijk te monteren, fijn in gebruik.
Plus- & minpunten
4 / 5
mooi product maar had voor mij nog iets compacter gemogen
er kan best veel in en ondanks de beweging blijft het goed verbonden met het frame. Inhoud blijft veilig zitten. Nadeel is dat bij staand klimmen mijn knie/benen de fuel pack kunnen raken op mijn fiets.
Plus- & minpunten
4 / 5
Waterdichte tas en altijd makkelijk te bereiken
Ik heb de tas vast gemaakt met de 2 imbus bouten op de bovenbuis. De tas zit daardoor erg stevig. Afnemen tijdens transport of bij een terras is daardoor minder makkelijk. De onderzijde heeft minimale Polsterung, zwaardere items rammelen dan op het frame. Op te lossen met een stukje neopreen.