Reviews over de
Shokz OpenFit Air
5 / 5
Ik ben heel blij
Ik was al heel lang op zoek naar een koptelefoon die geschikt is voor mijn kleine oren en smalle gehoorgang. Dit model voldoet perfect aan mijn verwachtingen, zonder afbreuk te doen aan de geluidskwaliteit.
Plus- & minpunten
5 / 5
Ik raad dit product aan, tenzij je volledig geïsoleerd wilt zijn.
Omdat ik gehoorapparaten heb, kan ik de 2 tegelijk aandoen.
Plus- & minpunten
5 / 5
Dit is de eerste hoofdtelefoon die op zijn plaats blijft zitten tijdens het sporten.
In het verleden gebruikte ik verschillende AirPod koptelefoons voor hardlopen en fietsen, maar ze vielen allemaal op een gegeven moment tijdens een activiteit uit het oor. Dit is de eerste hoofdtelefoon die goed blijft zitten, zelfs als je hevig zweet. Ze zijn erg licht en werken met een zonnebril en een helm. Je vergeet bijna dat je ze op hebt.
Plus- & minpunten
5 / 5
Fantastisch!
De Shokz openfit air zitten erg goed. Ik voel ze eigenlijk niet. Tijdens het sporten blijven ze goed zitten en muziek is goed hoorbaar, zelfs met wind en passerende auto's. De batterij gaat lang mee, ik heb nog niet gehad dat ze uitvielen tijdens het luisteren. De touch controls werken ook fijn en zijn intuïtief.