Reviews over de
Schwalbe G-One Overland TLE
Foto's van klanten
3 / 5
mooi, maar
mooi ogende band, met fraai profiel van gerenomeerd merk. Wat zachtere compound dus mogelijk vooral voor tubeless montage met melk. Wel moeite om hoogteslag er uit te krijgen. Lijkt door de knik in band te komen daarlaat deze gevouwen is
Plus- & minpunten
3 / 5
Wobbelig
Mooie band maar door de knik daar waar de band in gevouwen is deze niet gelijkmatig op de velg te monteren. Daardoor loopt deze niet mooi rond maar is wobbelig.
Plus- & minpunten
1 / 5
Moeizaam te monteren
Ik heb deze banden gekocht om op mijn MTB fiets te leggen 28 inch- 622 Ik had moeite om deze banden op de velg te leggen. Met twee paar extra handen lukte het. Bij het ventiel van de binnenband wrong het nogal. Banden geven nu ook hoogte slag Zijn deze banden el geschikt voor standaard velgen?
5 / 5
Zeer goede tubeless toerband voor op minder goede fietspaden en een beetje gravel kan ook!ook
In vergelijking met G-One Speed veel betere lekbescherming en zelfs de rolweerstand lijkt verrassend minder te zijn. Ik lees wel eens dat ze moeilijk te monteren zouden zijn, maar daar heb ik niets van gemerkt. Erg tevreden!
Plus- & minpunten
5 / 5
Deze band is echt top.
Voor mij is dit de ideale band en ik ben er een groot fan van. Beste balans tussen rolweerstand, grip en levensduur. Deze band gaat echt duizenden km mee en dat zonder problemen. Tijdens mijn bikepacking tochten nog nooit in de steek gelaten. Erg makkelijk tubeless te maken.
Plus- & minpunten
5 / 5
Super aankoop!!!
Super tevreden met deze banden, geven een veilig gevoel, rijden tevens zeer aangenaam en vlot op alle ondergronden.
Plus- & minpunten
5 / 5
Mooie en betrouwbare band
Super band voor gravelbike en snel op de weg. Bergaf in de stromende regen voelt de band heel betrouwbaar.
Plus- & minpunten
5 / 5
Banden met goede grip
Nog niet veel mee gereden, maar voorlopig bevalt het me wel. Duurzaamheid zal pas na enige tijd blijken uiteraard.
Plus- & minpunten
5 / 5
Goeie banden
Voorlopig tevreden over kwaliteit
Plus- & minpunten
5 / 5
Geweldig
4 km ging probleemloos, hopelijk de volgende 400km ook.
Plus- & minpunten
5 / 5
Snelle allrounder
Een band van de Schwalbe G-One serie is altijd goed. Ik heb de bite / ultrabite & speed variant gehad die elk in hun eigen discipline erg goed zijn. Ik ben erg positief verrast door deze band op verschillende fronten. Op het asfalt is hij snel en doet hij niet enorm veel onder van de Speed variant. Wat ik erg positief vind zijn de schoudernoppen van een zachte compound welke enorm veel grip geven in de bochten. Daarin vind ik deze band beter dan de Bite versie welke eigenlijk een agressievere band zou moeten zijn. Overall grip is erg goed. Het is wel een erg stugge (harde) band.
Plus- & minpunten
5 / 5
Een fijne tubeless band, die licht loopt en amper druk verliest
Hier Vredestein Aventura. De Schwalbes lopen lichter en houden de druk veel beter vast.
Plus- & minpunten
5 / 5
Goede band voor een goede prijs!
Inmiddels is dit m'n 2e set Overlands 50 mm. 1e set ruim 7000 km mee gereden en maar 1x zichtbaar lek (tubeless).
Plus- & minpunten
5 / 5
Perfecte levering en product
Perfect
Plus- & minpunten
5 / 5
Deze is echt top
Fijne band, vergelijkbaar met de allmotion van Schwalbe. Erg makkelijk te monteren en zelfs met handpomp tubeless te maken. In breedte 45 erg comfortabel.
Plus- & minpunten
5 / 5
Geweldig om mee te toeren.
Levert wat het belooft.