- Nu besteld, vrijdag in huis
- Online besteld, gratis bezorgd
- Gratis retourneren
- Klantenbeoordeling 9.4 uit 65.535 reviews

Heb je een vraag?
Plus- & minpunten
Plus- & minpunten
- Een vouwslot is door de sterke schakels erg sterk en daardoor moeilijk om open te breken.
- Dit vouwslot is geschikt voor verzekerde fietsen door het ART-keurmerk. Controleer wel altijd bij je verzekeraar!
- Je kunt dit vouwslot dankzij de meegeleverde houder aan het frame bevestigen en daarmee gemakkelijk meenemen.
- De Abus Bordo Granit X-Plus 6500 is stugger dan een kettingslot, maar wel beter te vervoeren en op te vouwen.
Specificaties
Specificaties
Merk | Abus |
---|---|
Type slot | Vouwslot |
Geschikt voor sportfietsen | Nee |
Te openen met | Sleutel |
Lengte | 85 cm |
ART keurmerk | ★★☆☆☆ |
Sold Secure keurmerk | Goud |
SBSC keurmerk | Ja |
Varefakta keurmerk | Ja |
Beschrijving
Beschrijving
Met de ABUS Bordo Granit X Plus 6500 gaat jouw fiets geen kant meer op. De zes schakels van het 85 cm lange vouwslot zijn gemaakt van 5,5 mm gehard staal en zijn op elk punt van extra versteviging voorzien. Opgevouwen is het slot 21 cm lang. Om schade aan de fiets te voorkomen is het ABUS vouwslot afgewerkt met een zachte 2 componentenlak. Wanneer je gaat fietsen, berg je het slot op in de meegeleverde houder. Je bevestigt de houder met klittenband of schroeven gemakkelijk aan het frame van de fiets. De sleutel is voorzien van een LED lampje zodat je in het donker niet lang hoeft te worstelen met het slot.
Standaard meegeleverd
• Abus Bordo Granit X-plus 6500 Vouwslot• Transporttasje
• Siliconen cover
• 1x sleutel met LED lamp
• 1x reservesleutel zonder LED lamp
Lees meer op ons blog
Wat is het beste fietsslot voor jouw fiets?
Reviews
Reviews
Pluspunten
-
Stevig (2)
-
Sterk (2)
-
Handige houder (1)
-
Compact (1)
Minpunten
-
gewicht (4)
-
Zwaar (2)
-
Lawaai bij trillen (1)
-
Alleen het frame kan ergens aan vast te zetten (1)
Klantfoto's
Meest recente reviews
10 / 10
Topkwaliteit
Degelijk slot in handig tasje die zowel met velcro op het kader gemonteerd kan worden alsook met schroeven op de plaats van de drinkfleshouder.
7 / 10
Stevig maar zwaar slot
Het slot is zeer stevig maar dat zorgt ook wel voor extra gewicht. De houder is ook stevig en makkelijk te installeren maar het slot maakt wel extra lawaai erin als je over kasseien rijdt.
Pluspunten
- Handige houder
- Stevig
Minpunten
- Lawaai bij trillen
- Zwaar
8 / 10
Compact en solide
Erg handig slot omdat je hem zo klein kan opvouwen. Maar deze flexibiliteit doet niets af aan soliditeit van het slot. Niet voor niets goedgekeurd door verzekeraars.
Pluspunten
- Compact
- Stevig
7 / 10
Goed slot
Compact en goed mee te nemen op de fiets, wel twijfel ik of de 85 cm niet te klein is, het is vaak niet mogelijk een wiel mee te nemen als je het frame op slot zet, inmaar er is geen gelegenheid om voor de koop hem te vergelijken met de 105 cm versie.
Pluspunten
- Compact op te bergen
- Sterk
Minpunten
- Alleen het frame kan ergens aan vast te zetten
9 / 10
Perfect, handig, veilig en goed opbergbaar
Pluspunten
- Goede lengte
- Handig
- Opbergbaar op de fiets
Minpunten
- Gewicht
Vaak samen gekocht
Vaak samen gekocht
Alle specificaties
Extra informatie
• Gemaakt van 5,5 mm geharde elementen met een speciale 2 componenten coating die lakschade op het frame voorkomt.• Siliconencover voor het vouwslot.
• Compact formaat door scharnierconstructie.
• De Abus Bordo Granit X-plus 6500 is gemaakt van speciaal gehard staal.
• ABUS Link-Protection-Shield technologie geven hoge weerstand tegen het doorzagen van het slot.
• De ABUS X Plus cilinder biedt uitstekende bescherming tegen diefstal.
• Dit slot wordt geleverd met twee sleutels, waarvan een met LED-verlichting voor in het donker
• ABUS Code Card voor het bijbestellen van een extra sleutel
• Makkelijk mee te nemen in praktisch, stevig aan het frame te bevestigen transporttasje
• Montage aan frame naar keuze met anti-slip klittenbandbevestiging of op de bidonhouder.